Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yüzük Bulmak

Rüyada Yüzük Bulmak

Rüyada yüzük bulmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük kazançlar elde ettikten ve hazırlıklarını tamamladıktan sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile çok hayırlı ve güzel bir döneme gireceklerine ve evleneceklerine işaret eder. Rüya sahibinin, çok mutlu olacağı ve uzun bir süre boyunca bu mutluluğunu muhafaza edeceğine rivayet eder.

Rüyada Taşlı Yüzük Bulmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük mutluluklar yaşadıktan ve çok hayırlı kazançlar elde ettikten sonra çok sevdiği ve değer verdiği birisi ile bir yuva kuracağına, çok mutlu olacaklarına ve çok güzel günler göreceklerine delalet eder.

Rüyada Altın Yüzük Bulmak

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri birlikte olduğu anlayışlı, dürüst ve namuslu bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, bu sayede bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, hastalığında da sağlığında da bu kişinin yanında yer alacağına tabir edilir.

Rüyada Yüzük Bulmak ve Takmak

Uzun zamandan beri birlikte olan rüya sahibi ile sevgilisinin yakın bir zaman içinde evleneceklerine, çok huzurlu ve mutlu günler göreceklerine ve kendileri için rahat bir hayat hazırladıktan sonra bir bebek sahibi olmaya karar vereceklerine rivayet eder.

Rüyada Yüzük Takmak

İş hayatında çok zor dönemler geçiren rüya sahibinin, içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmak için bir tavsiye üzerine yeni bir işe gireceğine, bu iş sayesinde yaşadığı sorunlardan kurtulacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Alyans Bulmak

Uzun zamandan beri içinde bulunduğu sıkıntılar yüzünden zor zamanlar yaşayan rüya sahibinin, iş hayatında çok güzel ve hayırlı zamanlar geçireceğine, sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına ve epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine tabir edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yüzük Bulmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019