Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yürüyen Merdiven Görmek

Rüyada Yürüyen Merdiven Görmek

Rüyada yürüyen merdiven görmek, eğer yukarı doğru çıkıyorsa yükselmeye ve işinizde başarılı olmaya işaret eder.  Yürüyen merdiven genellikle sizin iş yaşamınızdaki istikrarınızı veya hayatta izleyeceğiniz rotayı gösterir. Aşağıya doğru giden bir yürüyen merdiven ise başarısızlığa, bazı işlerinizden beklediğiniz sonucu alamamanıza işaret eder. Rüyada yürüyen merdivenin bozulması çalışmalarınızla durgun bir döneme girmeye ve beklentilerinizin karşılanmamasına dalalet eder. Rüyada yürüyen merdivenin altından geçmek önemli bir fırsatı değerlendiremeyeceğiniz anlamındadır. Rüyasında yürüyen bir merdivenin üzerinde bulunan kişi, güçlü ve dirayetli bir dost edinir. Yürüyen merdiveni tamir ettiğinizi görmeniz önemli bir sorunu çözeceğinize ve elinize geçecek güce işaretken, yürüyen merdivenin gökyüzüne çıktığını görmek ise çok büyük bir başarı gösterip, makam elde etmeye, bazen de manevi anlamda derecenizin yükselmesine delalettir.

Rüyada Yürüyen Merdivene Binmek

Rüyada yürüyen merdivene binmek, yeni bir meslek edinmeye, güzel bir işte çalışmaya başlamaya, elde edeceğiniz kazanca veya güzel bir isimle anılmaya işarettir. Rüyada yürüyen merdivene binip yukarıya çıkan kişi, iş yaşamında emin adımlarla ilerler ve hemen olmasa bile yakın bir gelecekte ismini duyurup şan ve şöhret sahibi olur.

Rüyada Yürüyen Merdiven Basamakları Görmek

Rüyanızda gördüğünüz yürüyen merdiven basamakları hayatınızdaki önemli merhalelerin sembolüdür. Bu merhaleler iş yaşamınızda da olabilir, aşk veya özel hayatınızda da. Merdiven basamakları çıkan kişi, önemli olaylar yaşar ve bu olayları büyük bir başarı ile atlatır. Basamaklardan aşağı inmek ise fıtrata ters davranmaya veya bazı sıkıntılar yaşamaya işarettir.

Rüyada Yürüyen Merdiven Görmenin Psikolojik Tabiri

Yürüyen merdiven kişinin içindeki yükselme hırsını ve devam etme isteğini yansıtır. Bu rüya bazen de hayatınıza karşı duyduğunuz endişelerin ve korkuların bir dışa vurumudur. Kimi zaman da ayrılma ve kaybolma isteğini gösterir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yürüyen Merdiven Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019