Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yürüyen Bebek Görmek

Rüyada Yürüyen Bebek Görmek

Rüyada yürüyen bebek görmek, işlerin beklendiğinden de erken yoluna gireceğini müjdeler ve kişiye gelecek çok güzel haberleri temsil eder. Hanede herkesi mutlu edecek gelişmeler yaşayan rüya sahibinin, işle ilgili beklentilerinin çok kısa zaman içinde gerçekleşeceğini, evli bayanların hamile olduklarını öğrenerek mutlu olacaklarını ifade eder. Ailenin büyümesi, çocukların evlenmesi veya işe girmesi gibi rüya sahibini sevindiren gelişmeleri işaret eden rüya, evlatların başarıları ile duygulanmayı, onların mürüvvetini görerek mutluluktan gözyaşı dökmeyi de bildirir. Vatana millete hayırlı çocuklar yetiştirmenin, topluma yararlı mesleklerde çalışacaklarının ve hayatlarını erken yaşta garantileyeceklerinin ifadesidir. Yürüyen bebek erkekse, mühendislik, tıp veya bilim alanında bir mesleğe sahip olan evlatlar anlamındadır. Yürüyen bebek kız ise, kendi başına ayakta duracak kadar güçlü, sağlam bir kariyer yapan, aklı başında kız evlatlar yetiştirilecek demektir.

Rüyada Yürüyen Erkek Bebek Görmek

Mutluluk ve bereketin işareti olan rüya, bereketli günlerin geldiğini, alım gücünün artacağını, kişinin yapmak istediği ne varsa hepsi için pek çok fırsat ele geçireceğini, eline geçen beklenmedik bir parayla sevdiklerine hediyeler alacağını bildirir. Araba yenilemek veya almak anlamına da gelen rüya yüklü borçlardan kurtulmanın da işaretidir. Evli kişiler için erkek evlat, alınacak bir gayrimenkul veya işe yapılacak bir yatırımdan yüksek meblağlar elde etmek manasına gelir.

Rüyada Yürüyen Kız Bebek Görmek

Evlatlarından hayır ve iyilik görecek olan rüya sahibinin yaşlılığında yalnız kalmayacağını, her ihtiyacında yardımına koşan insanlar olacağını bildirir. Dış görünüşteki güzelliğin, toplumdaki itibarın artacağını, görgülü, asil bir aileye mensup bir hanımla yapılacak izdivacı da alamet eder.

Rüyada Yürüyen Bebek Görmenin Psikolojik Yorumu

Psikolojik sorunlarını çözmeye başlayan kişilerin kendilerini tanıma sürecine girdiklerini, hayatlarına dair daha keskin görüşler ürettiklerini ve kendilerine hedef belirlediklerini işaret eder. Bir amaca bağlanmak ihtiyacının da ifadesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yürüyen Bebek Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019