Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yumak Görmek

Rüyada Yumak Görmek

Rüyada yumak görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı işlerde ve gerçekleştirdiği çalışmalarda ortaya çıkacak sorunların gittikçe daha karışık bir hale geleceğine ve sıkıntılı zamanların yaşanacağına delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, sorunlarını çözmek için ve sıkıntılarından kurtulmak için oturup adamakıllı düşünmesi ve kararlarında sabırlı ve azimli olması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada İplik Yumağı Görmek

Rüyada iplik yumağı gören kişinin, yapacağı işlerden ve gerçekleştireceği çalışmalardan çok büyük miktarda para ve mal kazanacağına, bu şekilde hayırlı ve helal rızka kavuşacağına ve uzun, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine tabir edilir.

Rüyada İp Yumağı Görmek

Rüyada ip yumağı görmek, rüya sahibinin, hayatının gün geçtikçe daha dağınık bir hal aldığına ve yaşanacak olaylar ile sıkıntılı durumlardan ötürü artık hayatına bir çekidüzen vermesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Rafta Dizili Yumak Görmek

Rüyada rafta dizili yumak görmek, iş hayatında yaşanacak büyük ve önemli bir gelişmeden ötürü çok daha fazla çalışılması ve yapılan iş ile aile hayatına daha fazla önem verilmesine delalet edilir.

Rüyada İp Yumağı Çözmek

Rüyada ip yumağı çözmek, uzun zamandır sıkıntı yaratan, rüya sahibinin sorunlu günler geçirmesine sebep olan karışık bir olayın, yetenekler ve beceriler sayesinde en kısa zamanda ve kolaylıkla çözülebileceğine tabir edilir. Aynı zamanda, çok istenen bir dileğin Allah’ın izniyle gerçekleştirileceğine işaret edilir.

Rüyada Yün Yumağı Görmek

Rüyada yün yumağı görmek, rüya sahibinin, sıkıntılarından, dertlerinden ve endişelerinden kurtulacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine ve yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına yorulur.

Rüyada Beyaz Yün Yumağı Görmek

Rüyada beyaz yün yumağı gören kişinin, aile hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine ve eşi ile arasında büyük bir sevgi olacağına tabir edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yumak Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019