Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yosun Görmek

Rüyada Yosun Görmek

Rüyada yosun görmek, rüya sahibinin çok sıklıkla karar değiştirmesine ve bu nedenle hiçbir işinde kalıcı başarı, mutluluk ya da kazanç elde edemediğine delalet eder. Kişi, doyumsuzluğu ve tutarsızlığı nedeni ile mütemadiyen hayatında değişiklik yapan kimsedir. Ne arkadaş ne de iş seçiminde başarılı değildir. Kendisine fayda getirmeyecek kişilerle dostluk edip, hayır gelmeyecek işlerin peşinde koştuğu yorumu yapılır. Rüyada yosun görmek, boş lakırdıya velaf kalabalığına işaret eder.

Rüyada Yosun Yemek

Rüyada yosun yemek iyi değildir ve sıkıntı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında baş gösterecek bazı tatsızlıklara, ağız kavgalarına, fikir ayrılıklarına ve huzursuzluğa tabir edilir. Borçlanmak ve hastalanmak şeklinde açıklanır.

Rüyada Yosunlu Denizde Yüzmek

Rüyada yosunlu denizde yüzmek, hayatın zorluklarına, işlerin ağırlığına ve ödemelerin fazlalığına delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin bazı tedirginlikler, korkular taşıdığına, bir takım şeyler için şüpheleri ve kuruntuları olduğuna yorulur.

Rüyada Yosunlu Havuz Görmek

Rüyada yosunlu havuz görmek, kişinin bir işe girmek isteyip istemediğinden emin olmadığı anlamına gelir. Kararsızlık ve karamsarlık olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin kafasının karıştığına delalet eder.

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek zenginlik demektir. Rüyasında deniz gören kişinin hayatı bolluk, bereket ve sağlıkla geçecektir. Rüya sahibinin işlerinin rast gitmesine, hedeflerinin ve ideallerinin gerçekleşmesine tabir edilir.

Rüyada Denizanası Görmek

Rüyada denizanası görmek, rüya sahibinin yoluna çıkacak engele ya da kendisini zarara uğratmaya çalışan birinin varlığına işaret eder. Kişi, bu durumu atlatmak için bir hayli zaman ve emek harcayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Denizatı Görmek

Rüyada denizatı görmek, kişinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, ağız tadının kaçacağına, karşısına bazı sorunlar çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin can güvenliğinin olmadığına yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yosun Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019