Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yorgan Örtmek

Rüyada Yorgan Örtmek

Rüyada yorgan örtmek, huzurla ve aile saadetiyle ilişkilendirilir. Bekar birinin üstüne yorgan örtmesi evlenmesine, eşinin şefkatli biri olmasına yorumlanır. Yorgunluklardan uzaklaşmak, iş yoğunluğuna ara vermek ve dinlenmek demektir. Zihinsel karmaşalardan ve soru işaretlerinden kurtulan rüya sahibinin daha aydınlık düşünceler içine gireceğine, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, engellerin ortadan kalkacağına alamet eder. Üzerine kısa yorgan örten kişinin borçları fazlalaşır ve aldığı para geçimine yetmez. Fakirlik, geçim sıkıntısı ve maddi kaygıların artacağına tabirdir. Üzerine yün yorgan örten kişiler anne ve babalarından hayatları boyu maddi yardım görürler ve sıkıntı nedir bilmezler. Eski bir yorgan örtmek kişiye ayak bağı olan, sorumsuz birine, kirli yorgan örtmek ise rüya sahibinin isminin çirkin bir dedikoduya karışacağına yorumlanır.

Rüyada Başkasının Üstüne Yorgan Örtmek

Kişinin himayesine alacağı birine yorumlanan rüya, evlatlık çocuk sahibi olmanın da alametidir. Yoksul, yetim, kimsesiz ve zor durumda olan birine yardım eli uzatan rüya sahibinin pek çok sevap işleyeceğini, zengin kişiler için açacakları bir hayır kurumu sayesinde bol dua alacaklarını işaret eder. Ahiret yaşantısına yatırım yapacak olmanın, Hac yolculuğunun, rahata erip sükûnet içinde yaşamanın da delaletidir.

Rüyada Kirli Yorgan Örtmek

Kirli yorgan halledilmesi zor aile ve akraba sorunlarına yorumlanırken, miras işleri ile ilgili çözülmesi mümkün görünmeyen durumlara da işaret eder. Rüya sahibinin sürekli aklını kurcalayan meseleler olacağını, moralinin bir türlü düzelmeyeceğini bildiren rüya, geçmişi unutamayan kişilerin geleceklerine istedikleri gibi bir yön çizemeyeceklerine de tabir edilir.

Rüyada Yorgan Örtmenin Psikolojik Yorumu

Şefkate, sevgiye ve ilgiye olan aşırı ihtiyacın ifadesi olan rüya, geçmiş yaşantısında özenli ilişkiler yaşamamış, anne ve baba sevgisini doyasıya tatmamış insanların içlerindeki özleme de dikkat çeker. Kişinin kendisine her an destek olduğunu hissedeceği bir eş istediğini, yalnızlığa tahammül edemediği gibi, yaşlılığını tek başına geçirmekten de korktuğunu ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yorgan Örtmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019