Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yönetici Görmek

Rüyada Yönetici Görmek

Rüyada yönetici görmek, başarılı olmaya, itibar kazanmaya, çok karlı işler yapmaya, bir yandan da hayır işlerine gönül vermeye ve bu sayede herkes tarafından sevilen ve tanınan kişi olmaya delalet eder. Rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceği, karşısına hayırlı kazanç kapılarının açılacağı, ekmeğinin hiç kesilmeyeceği fırsatlar yakalayacağı ve hayatından razı geleceği kadar rahatlık bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Yönetici Olmak

Rüyada yönetici olduğunu gören kişi, yapacağı güzel işler sayesinde koltuk sahibi olacak, ünü ve namı yürüyecek, insanlar tarafından tanınır olacak demektir. Rüyayı gören kişinin şansının, bahtının ve yolunun açık, istikbalinin de çok parlak olacağına ve işlerinden yana hayır bulacağına tabir edilir.

Rüyada Yöneticiyle Konuşmak

Rüyada yöneticiyle konuştuğunu görmek, âlim ve bilge olmaya, hayatını insanlar için hayır yapmaya ve onları aydınlatmaya adamaya işaret eder. Rüya sahibi ileride herkese yol gösterecek, akıl verecek ve yardımcı olacak kadar ilim, irfan sahibi olacak demektir.

Rüyada Yöneticiyle Kavga Etmek

Rüyada yöneticiyle kavga etmek, hayır bulmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceği isteklerinin ve arzularının gerçekleşeceği, hayatının planladığı gibi yürüyeceği, işlerinin düzene gireceği, planlarının ve projelerinin tutacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yöneticiyle Tartışmak

Rüyada yöneticiyle tartışmak, rüyayı gören kişinin işinde başarı elde edeceğine bu sayede maddi zararını karşılayacağına, borcunu ödeyeceğine ve bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına delalet eder. Yokluktan, darlıktan ve fakirlikten kurtulmaya, geleceğe yönelik yatırımlar yapmaya ve düzenli bir gelir elde etmeye yorulur.

Rüyada Yöneticiye Sarılmak

Rüyada yöneticiye sarılmak, rahat bir hayata kavuşmaya, mesleğinde en iyisi olmaya, ticarete atılmaya ve hayır bulmaya tabir edilir. Rüya sahibinin makam sahibi kimse olacağı ve emrinde insanlar çalıştıracağı anlamına gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yönetici Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019