Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yonca Görmek

Rüyada Yonca Görmek

Rüyada yonca görmek, zenginlik anlamına gelir. Rüya sahibinin çok kısmetli ve şanslı biri olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin ileride hayatının bir eli yağda bir eli balda olacak şekilde geçeceğine, hiçbir eksiğinin olmayacağına, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına delalet eder. Gönlünce ve doyasıya yaşamaya, dünya nimetlerinden yana kıtlık ya da yokluk hissetmemeye, fakirliğe düşmemeye ve geçim sıkıntısına girmemeye tabir edilir.

Rüyada Yonca Bulmak

Rüyada yonca bulmak iyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Sıkıntı ve zorluk çekmeye, zahmete girmeye, hastalanmaya ve kötü günler geçirmeye işaret eder. Şansın ve kısmetin kapanacağı anlamına gelir.

Rüyada Dört Yapraklı Yonca Görmek

Rüyasında dört yapraklı yonca gören kişi büyük bir servete kavuşacaktır. Rüya sahibinin çalışmasının karşılığını alacağına ve onunla çok karlı bir iş için sermaye biriktirip iş açacağına ve çok para kazanıp, büyük bir zenginlik elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Yonca Tarlası Görmek

Rüyada yonca tarlası görmek, rüya sahibinin başarısına mani olan tüm engellerin kalkacağına ve attığı adımların kendisine şans getireceğine işaret eder. Azimle, hırsla ve inançla çalışmaya, kararlı olup, işinde yükselmeye yorulur.

Rüyada Dört Yapraklı Yonca Aramak

Rüyada dört yapraklı yonca aramak, rüya sahibinin sahip olduğu maddi imkânların çoğalacağına, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, elinin bolluğa kavuşacağına, kasasının daha çok para dolacağına işaret eder.

Rüyada Üç Yapraklı Yonca Görmek

Rüyada üç yapraklı yonca görmek de uğurlu olan rüyalar arasındandır ve hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceği, sıkıntılarının biteceği ve yüzünün güleceği anlamına gelir. Kişi istediği hayata kavuşacak, tüm beklentilerini gerçekleştirecek ve arzu ettiklerini bulacak demektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yonca Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019