Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yokuş Görmek

Rüyada Yokuş Görmek

Rüyada yokuş görmek, rüya sahibinin güç, kuvvet ve kudret sahibi olduğu anlamına gelir. Kendine güveni ve inancı tam, mücadeleci, korkularının üstüne giden, asla vazgeçmeyen, hayallerinin, ideallerinin ve hedeflerinin peşinden koşan bir kimse ile açıklanır. Kişi, yoluna çıkan her türlü engellemelere rağmen, yılmadan, bir an olsun umutsuzluğa kapılmadan, doğru bildiği yolda ilerleyecek ve istediğine er ya da geç mutlaka erişecek demektir.

Rüyada Yokuş Yukarı Yürümek

Rüyada yokuş yukarı yürümek, rüya sahibinin en ufak olumsuzluk karşısında hemen kendisini yıkmaması, başarısına engel olan faktörleri aşabilmesi için daha kararlı ve hazırlıklı olması ve ne kadar yenilirse yenilsin yine de pes etmeden, ısrarla amacına ulaşmak için yürümesi gerektiği anlamına gelir. Kişi, sahip olduğu kudretin farkında olmalı demektir.

Rüyada Yokuş Aşağı İndiğini Görmek

Rüyada yokuş aşağı indiğini gören kişinin, yaptığı işi yarım bırakacağına ya da ilk sorun karşısında hemen ondan vazgeçeceğine delalet eder. Kişi, ne istediğini tam olarak kestiremiyor ve bu nedenle de bir işe başladıktan sonra, onun arkasını getirmeden bir diğerine girişmeye çalışıyordur.  Bu rüya aynı zamanda, kişinin rahata ereceğine yorulur.

Rüyada Sarp Yokuş Görmek       

Rüyada sarp yokuş görmekle, yokuş görmek farklı şeyler değillerdir ve aynı şekillerde yorumlanır. Çalışkan, hırslı, azimli ve soğukkanlı bir kişinin varlığına işaret eder. Kararlı olan ve sağlam adımlar atan bir kimse ile tabir edilir.

Rüyada Sarp Yokuş Çıkmak

Rüyada sarp yokuş çıkmak, işlerin kolaylaşması, hayatın yoluna girmesi ve gelecek günlerin güzel olması ile yorumlanır. Rüya sahibinin çektiği zorluğun ve çilenin biteceğine, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yokuş Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019