Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yırtık Para Görmek

Rüyada Yırtık Para Görmek

Rüyada yırtık para görmek, dünyada halinizin güzel olacağına ve beklediğiniz haberlerin yakında size ulaşacağına işarettir. Böyle bir rüya bazen de maddi kazançlara, mali problemlerinizin sona ermesine yorumlanmaktadır. Yırtık para, sonunda başarı elde edemeyeceğiniz yatırımlarda bulunmaya, finansal açıdan zor bir dönem geçirmeye, kişinin mesleğini bırakıp farklı bir alana yönelmesine bazen de yeni bir sanat öğrenmeye delalet eder. Rüyasında cebinde yırtık bir para olduğunu gören kişi haram bir mal elde eder. Rüyada yırtık bir parayı bozdurmak, ortak yapılan işlerinizden vazgeçeceğinize ve ortaklarınızdan ayrılacağınıza işarettir.

Rüyada Yırtık Parayı Harcamak

Rüyada yırtık bir parası olduğunu ve bu parayı harcadığını gören kişinin canını sıkan bir mesele çözüme kavuşur. Bu rüya iş hayatınızda yaşadığınız sorunların bitmesine ve çalışma ortamında kendiniz güzel bir yer edinmesine de yorumlanabilmektedir. Rüyada kâğıt para harcamak, kazanç elde etmeye, madeni para harcama ise dedikodudan kurtulmaya, arkanızdan konuşan ve size kötülük düşünen bazı düşmanlarınızın helak olmasına yorumlanır.

Rüyada Kağıt Paraları Saçtığını Görmek

Rüyasında kağıt paraları sokağa saçtığını gören kişi, dünyevi sıkıntılardan kurtularak rahata erer. Rüyasında kağıt paraları insanlara doğru saçan kişi, iş kurar ve bu işte birçok insanı çalıştırır. Saçılan paralar eğer kağıt değil de madeni para ise, bu rüya gören kişinin faydasız kişilerden kurtulmasına onların şerrinden emin olmasına, atılan bir iftiradan veya kendisine yapılan bir haksızlıktan temize çıkmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Yırtık Para Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada yırtık para görmek, sizin paraya değer vermeyen ve manevi değerlere önem veren birisi olduğunuzu gösterir. Bu rüyayı gören kişi, hayatta maddi olandan çok manevi olana yönelen ve manevi değerler için çalışan, iyi huylu ve dünyevi hırsları olmayan birisidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yırtık Para Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019