Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yırtık Pantolon Görmek

Rüyada Yırtık Pantolon Görmek

Rüyada yırtık pantolon görmek, yarım kalan işleri tamamlamak için destek alınacağına ve yakın arkadaşların yardımıyla kişinin eksik kalan işlerini halledip, borçlarının da tamamına yakınını ödeyeceğine alamettir. Aynı zamanda kazanç elde edilmesine rağmen bir türlü iki yakasını bir araya getiremeyen rüya sahibinin şanssız ve uğursuz bir dönemde olduğuna alamettir. Yırtık pantolon bekar kimseler için evde kalmak veya kısmetlerin kapanması anlamına gelirken, evli kişiler için eşlerinin kumar veya alkol gibi kötü alışkanlıkları yüzünden ciddi mali problemler yaşayacaklarına ve para yüzünden sık sık hane içinde tartışmalar yaşanacağına yorumlanır. Bereketsiz para kazanmanın, kısmet bolluğuna rağmen işlerin yolunda gitmemesinin işareti olan rüya, kişinin başının gözünün sadakası olması adına fakir insanlara yardımda bulunmasına dair uyarı da verir.

Rüyada Yırtık Pantolon Satın Almak

Hayat şartlarından bunalan rüya sahibinin sabrının zorlandığını, özellikle ailesinin kendisinden çok fazla şey beklemesi yüzünden her geçen gün artan sorumluluklarının omuzlarına ağır gelmeye başladığını, herkesin yükünü omuzlamaktan kendi sorunlarına çare bulamaz hale geldiğini bildirir. Yırtık pantolon alan kişi evliyse eşinin çok fazla özel harcaması olacağına, kişinin maaşının yetmemesi durumunda borç almaya başlayacağına ve eşinin isteklerine karşılık vermekte zorlandığı için yanlış yollara sapacağına alamettir.

Rüyada Yırtık Pantolon Giymek

Çalışılan işten veya sahip olunan iş yerinden verim alınamayacağına ve başka planlar yapmak zorunda kalınacağına yorumlanır. Rüya sahibinin mali durumunu düzeltebilmek ve borçlarını zamanında ödeyebilmek için ekstra çaba sarf edeceğine ve plan değişikliğine gideceğine de yorulur. Parasal konularda denge tutturmakta zorluk çekildiğine, bir yerden kapatılan borçların, başka bir taraftan açılması yüzünden kişinin bir türlü rahata eremediğine de delalettir.

Rüyada Yırtık Pantolon Görmenin Psikolojik Yorumu

İkili ilişkilerde karşı tarafa güvenmemek ve sürekli aldatılmak ya da terk edilmek korkusu içinde olmak demektir. Rüya sahibinin gerçeği yansıtmasa da, kendisine göre bazı durumlardan çıkarım yaparak sürekli korkar hale gelmesine yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yırtık Pantolon Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019