Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yırtık Kağıt Görmek

Rüyada Yırtık Kağıt Görmek

Rüyada yırtık kağıt görmek, anlaşmaların bozulacağı anlamına gelir. Kişinin isteklerine kavuşması konusunda çok sayıda engelle karşılaşacağına, güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine, çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine alamet eder. Planların bozulması, para ve mal kaybı, arkadaşlıklarda menfaatlerin öne çıkması ve kişisel çıkarlarına göre davranan insanlarla karşılaşmak manasına da gelir. Diploma işlemlerinde sıkıntı çıkması ya da öğrenim gören kimselerin okullarının bir dönem daha uzaması, gelecek planlarında aksilik yaşamak, işe girişlerde sınavlara takılmak gibi durumları da işaret eder. Yırtık kağıt devletle işi olan, haber bekleyen yahut sınava giren kimseler için olumsuz sonuçların da habercisidir. Üzüntü verici olumsuzlukların da alameti olan rüya şanssızlıklarla dolu bir döneme de tabir edilir.

Rüyada Yırtık Kağıt İmzalamak

Hayra yorulmayan rüya, kişinin çok büyük bir gaflete düşeceğinin haberini verir. Bu dönemde ortak işlere girişecek olanlar için dolandırılabilecekleri ihtimaline karşı dikkatli olunmasını öğütlediği gibi, yeni tanışılan kişilere çok çabuk inanıp güvenmenin kişiye sadece zarar getireceğini de bildirir. Mezun olamamak yüzünden yalan söylemek, aileyi kandırmak için çeşitli oyunlar oynamak suretiyle anne ve babasının güvenini kaybeden gençlerin geleceklerini de tehlikeye atacakları işlere girişeceklerini bildirir. Hapse düşmek, icra yüzünden işyerini kapatmak zorunda kalmak ve tefecilerin eline düşmek demektir.

Rüyada Yırtık Kağıt Toplamak

Sokaktan yırtık kağıt toplamak başkalarının sözüne bakarak hareket etmek yüzünden başını derde sokmak manasına gelir. Rüya sahibinin tutarsız ve güven telkin etmeyen hayatı yüzünden toplumsal hayattan soyutlanacak hale gelmesine de dikkat çeken rüya, aile ilişkilerinde sorunlar yaşanacak olduğunun da haberini verir.

Rüyada Yırtık Kağıt Görmenin Psikolojik Yorumu

Huysuz ve uzlaşmaya yanaşmayan bir karaktere işarettir. Kişinin çevresiyle olan ilişkilerinde genellikle sorun çıkardığına, hiçbir şeyden memnun kalmadığı gibi, kendisi için yapılan iyiliklere de minnet duymadığını, sosyal açıdan sevilmeyen biri haline geldiğini ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yırtık Kağıt Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019