Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yırtık Görmek

Rüyada Yırtık Görmek

Rüyada yırtık görmek, pek çok açıdan kişinin şanssızlıklar yaşayacağını ve başına bela olacak olaylara karıştığı için aklanmak için uğraş vermek zorunda kalacağını bildirir. Musibetlere ve kötülüklere maruz kalmayı da tabir eden rüya, aile içinden veya akrabalar tarafından da görülecek kötü davranışlara alamettir. Pek çok işte zahmet çekmek anlamına da gelir ve kişinin ummadığı bir dostundan alacağı darbeye de işaret eder. Haksızlığa uğramak, maddi konularda aşırı gayret göstermek, ruhsal olarak da kişinin hep bir eksiklik duygusu içinde olacağının alametidir.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek

Bir anda hayatın tersine döneceğini, kişinin geçmişini arayacak kadar mali konularda sıkıntılar yaşayacağını, üzüntüden sağlığının bozulup, arkadaşları ve sevdikleri ile de arasının açılacağı şeklinde yorumlanır. Olumsuzlukların peş peşe gelmesinden dolayı manevi olarak içe kapanık bir hayat sürüleceğini, dertleri ve sıkıntıları paylaşacak kimse bulunamayacağını da işaret eder.

Rüyada Yırtık Ceket Görmek

Çok büyük hayallerle kurulan işyerinin beklentinin altında kar getirmesi, yanlış projelere zaman ve para harcanacağını, güvenilen kişilerin arkadan vuracağını tabir eder. Yırtık ceket genellikle kişinin iş yaşamına yönelik yaptığı yanlış hareketlerin sonucunda göreceği zarar ve maddi anlamda sıkıntı yaşaması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yırtık Para Görmek

İslami olarak kişinin dünyadaki hayatının dinen uygun olduğuna ve pek çok sevap işlediğine, bereketli bir kazanca sahip olduğu gibi, iyi evlatlar yetiştirdiğine de işaret eder. Ticaretle uğraşan kişilerin büyük bir para veya mal kaybı yaşayacaklarına alamet olan rüya, kişinin yatırımlarını çok daha dikkatli ve akıllıca yapması gerektiğini vurgulayan uyarıcı bir anlama da sahiptir.

Rüyada Yırtık Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle umudunu yitirmenin, karamsar bir ruh halinin ve kişinin depresyonda olduğunun işaretidir. Yırtık nesneler görmek kişinin özel yaşamında eksikliğini hissettiği kimseler veya durumlara yorumlandığı gibi, ümitsizlik ve endişe içinde yaşanıldığı anlamına da gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yırtık Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019