Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yılanı Öldürmek

Rüyada Yılanı Öldürmek

Rüyada yılanı öldürmek, kişinin çok uzun süredir hayatına ciddi zararlar veren bir olaydan veya kişiden kurtulacağı anlamına gelir. Yılan öldürmek özellikle düşmanları saf dışı bırakmak ya da galip gelmek anlamına gelir. Bekar kimseler için bu rüya kişinin farkında olmadan kendisine gizli düşmanlık beleyen birini etkisiz hale getirmesi olarak yorumlanmaktadır. Evli kimseler için aile birliğini tehdit eden üçüncü kimselerin hayatlarından çıkacağı, mutlu ve huzurlu günlere geri dönüleceğini gösterir.

Rüyada Yılan Tuttuğunu Görmek

Rüya sahibinin uzun zamandır şüphe duyduğu bir olaydan emin olması anlamına gelir. Bazı durumlarda da bekar kimselerin evlenmeyi düşündükleri kişilerin gerçek yüzlerini görecekleri bir olayla karşı karşıya kalarak, son anda fikir değiştireceklerini ve o kişiden uzaklaşacaklarını gösterir. Eğer kişi elinde korkusuzca bir yılan tuttuğunu görürse, bu durumda da işinde çok yüksek bir mevkiye geleceğinin haberini verir. Güç ve iradeye de işaret eden rüya kaybedilen işe geri dönüleceğinin de habercisidir.

Rüyada Yılan Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki kişilerin son derece cimri ve bencil insanlar olduğuna, kendisini sürekli kullandıklarına ve iyi niyeti yüzünden zarar gördüğüne tabir edilir. Rüyada yılan görmek aynı zamanda kişinin güçlü ve etkili bir düşmana sahip olduğunun da işaretçisidir. Eğer yılan zarar vermiyorsa bu durumda kişi zarar görmez, ancak yılan sokarsa, ailesi dağılır, maddi açıdan zarar görür ya da işinden olur. Rüyada görülen yılanı yakalayan kişi ise çok büyük bir işe girişir ve itibarı sağlam, şan şöhret sahibi bir kimse olarak anılır.

Rüyada Yılanı Öldürmek Psikolojik Yorumu

Psikolojik açıdan kişinin çok büyük korkulara sahip olduğunu ve bu nedenle hayatında sürekli endişelerin hakim olduğunu gösterir. Rüyasında yılan gören kimseler aynı zamanda sürekli olarak başkaları tarafından zarar göreceklerini düşünürler ve aşırı şüpheci yaklaşımlar içindedirler. Güvenliğinin tehdit edildiğini düşünen ve bu durumdan kurtulmak için uğraşan kişilerin de bu tip rüyalar görmesi oldukça normaldir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yılanı Öldürmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019