Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yılandan Kaçmak

Rüyada Yılandan Kaçmak

Rüyada yılandan kaçmak, kişinin her anlamda yükseleceği ve birçok başarı elde edeceği bir döneme girdiğine işarettir. Bu rüyayı gören büyük bir makama ulaşır. Ticaretle uğraşan kişiler oldukça kazançlı yatırımlar yapar ve eline oldukça büyük paralar geçer. Bazı âlimlere göre de bu rüya kendisine kin duyan gizli bir düşmandır. Yılandan kaçan kişi gerçek hayatta düşmanlarına galip gelir. Bu rüya düşmanlardan kurtulmaya, feraha ermeye ve kötülükleri savmaya işarettir.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada görülen yılan size düşmanlık eden hilekar bir adamdır. Bu rüya gören kişiye bir uyarı mahiyetindedir. Farkında olmadığınız düşmanların varlığına işarettir. Eğer zayıf bir yılan görürseniz bu gerçek hayatta da size düşmanlık eden zayıf bir adamdır. Düşmanlık etse bile herhangi bir zarar veremez. Rüyada görülen büyük yılan ise, oldukça kuvvetli ve zararlı bir düşmandır. Rüyayı görenin dikkatli olması gerektiğine bir işarettir.

Rüyada Yılan Eti Yediğini Görmek

Rüyasında yılan eti yiyen kişi dünya hayatında bir adamdan menfaat görür veya eline önemli bir mal geçer. Yılan eti genellikle mal ve para ile yorulmaktadır.

Rüyada Yılanla Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada yılanla kavga ettiğini gören eğer yılanı alt ederse, düşmanına galip geleceğine işarettir. Eğer yılan o kişiye galip gelirse sinsi bir düşmandan zarar göreceğinize yorulmaktır. Rüyada kavga edilen yılan, dünya hayatındaki hilekâr, hasetçi ve kötü bir insandır.

Rüyada Yılanı Kucağına Almak

Rüyada yılanı kucağına alan kişi tüm kötülüklerden ve zararlardan emin olur. Bu rüyayı gören her türlü hayır ve menfaate erişir ve tüm sıkıntılardan kurtulur.

Rüyada Yılanı Öldürdüğünü Görmek

Rüyasında herhangi bir yılanı öldüren düşmanlarına galip gelir. Rüyada görülen yılanın durumu düşmanın da durumuna işarettir. Zayıf yılan zayıf düşman, güçlü yılan tehlikeli bir düşman, siyah yılan oldukça tehlikeli bir düşman, beyaz yılan ise güçsüz ve zararsız bir düşmandır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yılandan Kaçmak ile ilgili yorumlar

TuğbA: Rüyamda köy evinin bahçesinde koskoca kapkara bi yılan uzun uzun bana bakıyordu değişik bişeydi sonra benle kavaga etmeye başladı iyice korktum ve kaçmaya başladım peşimden oda geliyordu sonra uyandım çok korkmuşum varsa bundan anlayan bi söylesin lütfen hayatımda ilk defa böyle bi rüya görüyorum

Rüyada Yılandan Kaçmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019