Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yılan Kovalaması

Rüyada Yılan Kovalaması

Rüyada yılan kovalaması görmek maddi sıkıntılarla ilişkilidir. Eğer sizi kovalayan yılan size yakalarsa bu maddi sıkıntıların yakında olduğunu gösterir. Eğer yılandan kaçmayı başarırsanız maddi sıkıntılarınızla ilgili bazı adımlar atacak ve bu sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız demektir.

Genellikle rüyada yılan görmek düşmanla ilişkilendirilir. Arkanızdan gelen yılanların olduğunu görmeniz düşmanlarınızın size zarar vermek amacıyla hileye başvuracağı anlamı da taşımaktadır.

Rüyada yılan kovalaması etrafınızdaki kişilere dikkat etmeniz ve maddiyatla ilgili önlemler almanız konusunda size bir uyarı niteliği taşımaktadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yılan Kovalaması ile ilgili yorumlar

Birol aydemir: Rüyamda eski yıkık evimizde yılan gördüm toparlanmış tıslıyordu kardeşim yada tam hatırlamıyorum bi bayan vardı ona sarıldı elimdeki değnekle vurup daha düşürdüm kaçtı öldürmek istedim ama hep sopayla ıskaladım evimize girdi saklandı ev toprak olduğu için kuşlar ve fareler yuva yapmış onun için geldiğini sanıp peşini bıraktım

İsimsiz: Rüyamda mutfak camımız açıktı. Kargalar içeri yılan getirdiler. Yılan tezgahın üstünde duruyordu. İçeri kostum abime söyledim. Tamam karışma dedi. Sonra kendi odamdaydim. Salona çıktım karşımda yılan vardı küçük bir sopayla onu kovdum sonra abim geldi yılanın üstüne bir şey attı

Şakir Erdoğan: Kocaman yılan beni kovalıyordu sonra sağımda yine kocaman bir yılan daha arkasını döndü yılanı yuttu

Rüyada Yılan Kovalaması ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019