Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, insanlar arasındaki dayanışmayı, dirliği, bütünlüğü, kardeşliği, uyumu ve barışı bozmak isteyen gayri Müslüm bir kişinin ya da kişilerin varlığına alamet eder ve din simsarlığı yapan biri ya da birileri ile tabir edilir. Rüyada yeşil yılan kendi inancından başka inançtan olan kişileri insandan saymayan, onun inancına saygı duymayan, onu iten, kakan bazı kimselerin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Yeşil Yılan Öldürmek

Rüyada yeşil yılan öldürmek, varlığında herkese zarar verecek, husumete neden olacak, ortalığı karıştıracak, huzuru ve neşeyi kaçıracak bir kişiden kurtulmaya ve onu zararsız hale getirmek için hayatından tamamen çıkarmaya işaret eder.

Rüyada Yeşil Yılan Sokması

Rüyada yeşil yılan görmek hayırlı bir şey olmadığı için yeşil yılan sokması da iyi anlamlara gelmez ve rüyayı gören kişinin inandığı, sevdiği ve dostu saydığı birinden yana hayal kırıklığı yaşayacağı ve o kişiden zarar göreceği anlamına gelir.

Rüyada Yeşil Yılan Kovalaması

Rüyada yeşil yılan kovalaması rüyayı gören kişiye karşı art niyetleri olan, onu kıskanan, ilerlemesini ve başarılı olmasını çekemeyen bir insanın arkasından kuyusunu kazmaya çalıştığına delalet eder.

Rüyada Yeşil Yılandan Kaçmak

Rüyada yeşil yılandan kaçmak, rüya sahibinin gördüğünde kendisinden çok rahatsız olduğu ve haz etmediği bir kişinin varlığına yorulur. Kişi kendini bu şahısa göstermemek için onu gördüğünden yolunu değiştirecek kadar ondan huzursuz oluyor demektir.

Rüyada Yeşil Yılan Tutmak

Rüyada yeşil yılan tutmak, rüya sahibinin arkasından atıp tutan, kendisi hakkında kötü ve çirkin söz söyleyen ama yüzüne karşı da dostmuş gibi davranan bir kişinin gerçek yüzünü öğrenecektir diye değerlendirilirken aynı zamanda rüyayı gören kişinin rakiplerini gerisinde bırakacağına ve artık çok daha başarılı ve güçlü hale geleceğine alamet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yeşil Yılan Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019