Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yeşil Ot Görmek

Rüyada Yeşil Ot Görmek

Rüyada yeşil ot görmek, esenliğe ve rahata kavuşmaya, bolluk ve berekete, zenginlik içinde lüks bir hayat yaşamaya tabir edilir. Hayatın kişinin hayal ettiği ve istediği gibi yürüyeceği, hayırlı kimselerle karşılaşacağı, bu kişiler sayesinde işinin ve hayatının kolaylaşacağı anlamına gelir. Sağlıklı ve uzun bir ömre delalet eder. Rüyada yeşil ot görmek, afiyette ve muhabbette olmaya, ağız tadına kavuşmaya ve şükrü eda etmeye delalet eder.

Rüyada Yeşil Ot Yolmak

Rüyada yeşil ot yolmak, tatsızlık, münakaşa ve anlaşmazlık anlamına gelir. Rüya sahibinin bazı kimselerle görüş ayrılıkları yaşayacağına bu nedenle de huzursuz günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Ot Kesmek

Rüyada yeşil ot kesmek, rüya sahibininumutsuzluğa düşmesi, yaşam enerjisini kaybetmesi,evine kapanıp, içine dönmesi anlamına gelir. Kişi, kendini hayatta yapayalnız ve çaresiz hissedecek, büyük bir manevi çöküntüye düşecek demektir.

Rüyada Yeşil Ot Toplamak

Rüyada yeşil ot toplamak, hayatın güzelleşeceğine, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, borçların hafifleyeceğine, sorumlulukların azalacağına ve hayatın daha kolay bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Yeşil Ot Yemek

Rüyada yeşil ot yediğini gören kişi, tüm dertlerine şifa bulacak demektir. Rüya sahibi kederinden kurtulacak, esenliğe, rahatlığa ve huzura kavuşacak, kazancı da önemli oranda artacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Güzel Kokulu Ot Görmek

Rüyada güzel kokulu ot görmek, hayırlı ve mutlu yuvaların kurulmasına tabir edilir.Rüya sahibinin hanesinde yaşanacak mutlu ve güzel gelişmelere işaret eder. Kişi hem eşinden hem de evlatlarından razı olacak, kendisi de aile bireylerinden saygı ve sevgi görecektir diye ifade edilir.

Rüyada Ot Bitmesi

Rüyada bir yerde ot bittiğini görmek, bolluğa, berekete ve etiketlerin düşüp, insanlardaki alım gücünün artacağına işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yeşil Ot Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019