Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yeşil Deniz Görmek

Rüyada Yeşil Deniz Görmek

Rüyada yeşil deniz görmek, eğer deniz berrak ve temiz ise çok hayırlı haberlere ve gelişmelere yorulur. Yeşil denize giren kişilerin ahiret hayatları güzel olur ve İslami olarak da rüya sahibinin sevabı bol bir kimse olduğuna işaret eder. Sakin bir yeşil deniz kişinin bereketli bir çalışma hayatına sahip olacağını ve rızkında da her daim bir artış olacağını simgeler. Etrafı ormanla çevrili, sakin, dalgasız bir yeşil deniz görmek ise kişi için mutlu bir evlilik, aile içinde saadet dolu zamanlar anlamına gelir. Maddi ferahlık müjdesi de veren rüya, borçları olanların kurtulacağını, yeni bir ev ya da taşınmaz satın alınıp, yepyeni bir hayata başlanacağını, doğru yatırımlar sayesinde maddi kazanç elde ederek daha da varlıklı bir hayata adım atılacağını da müjdeler.

Rüyada Yosunlu Yeşil Deniz Görmek

Kişinin rahata ermesi için halletmesi gereken sorunlar olduğuna ve önüne çıkan engelleri aşmadan, arzu ettiği mutlu günlere kavuşamayacağına delalettir. Yosunlu yeşil deniz kişi için sonucu güzel olacak sıkıntılara alamet eder ve çekilen sıkıntıların karşısında sabırla hareket edilmesine, yılmadan, azimli ve kararlı bir şekilde yoluna devam etmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Yeşil Denizde Yüzmek

Yeşil, temiz ve dalgası olmayan bir denizde yüzen kişinin her isteği yerine gelir. Hem rüya sahibinin, hem de yakın çevresinin rahat, huzurlu ve maddi anlamda da son derece konforlu bir hayata kavuşacaklarını müjdeler. Rüyada yeşil denizde yüzen kişinin etrafında da kendisi gibi zengin ve iyi kalpli kişiler olur. Aile saadeti, mutlu bir yuva ve ikili ilişkilerde uzun sürecek bir aşkın da delaletidir.

Rüyada Yeşil Deniz Görmenin Psikolojik Tabiri

Rahatlama ihtiyacı içinde olunduğuna ve kişinin hayatını çevreleyen sorunlarla baş etmekten yorulduğuna işaret eder. Yeşil deniz görmek, geleceğe umutla bakmak isteyişin de sembolüdür. Umudun, hayallerin ve arzu edilen bir yaşamın rüyada ortaya çıkan sembolik anlatımıdır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yeşil Deniz Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019