Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yeşil Ayakkabı Görmek

Rüyada Yeşil Ayakkabı Görmek

Rüyada yeşil ayakkabı görmek, kişinin dini vecibelerini yerine getirmek konusunda tembellik ettiğine ve harama el uzattığına yorumlanır. Yeşil ayakkabı giydiğini gören kişi manevi olarak sıkıntıya düşer ve depresyon geçirir. İtikat açısından zayıflandığına ve İslam kurallarına uygun yaşanmadığına da işaret eder. Rüyada yeşil ayakkabı gören kişi aynı zamanda söylediği bir yalandan ötürü ailesini zor duruma düşürür. İş açısından da yeşil ayakkabı giyen kişilerin yaşça kendilerinden büyük kişilerle bir ortaklığa gireceklerine delalet eder.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Satın Almak

Rüyasında yeni bir yeşil ayakkabı satın alan kişi kötü günler geçirir. Ani ve olumsuz gelişmelerin kişinin hayatını alt üst edeceğine işarettir. Aynı zamanda evli kişilerin evlilik dışında bir ilişki yaşadıklarına da işaret eder. Yeni yeşil ayakkabı kişinin gayrimeşru bir evlat sahibi olacağının da habercisidir.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Diktirmek

Kişinin eşi veya sevdiği insan tarafından terk edileceğine ve büyük bir acı çekeceğine yorumlanır. Ruhsal açıdan bunalıma girmeye ve işten güçten el etek çekmeye de tabir olur.

Rüyada Ayakkabı Görmek

Ayakkabı görmek genel anlamı ile sıkıntılara ve üzüntülere yorumlanır. Kişinin ani şekilde aldığı bir habere, kayıplara veya hastalıklara üzülmesi şeklinde yorumlanırken, pek çok sıkıntıya da işaret eder. Sarı ayakkabı görmek hastalığa, yeşil ayakkabı manevi olarak zayıf olmaya, siyah ayakkabı hastalık veya ölüm gibi acı haberlere, kırmızı ayakkabı görmek ahlaki bir çöküş yaşandığına işarettir. Bir tezgahta veya vitrinde görülen ayakkabı ise kişinin yeni bir işe gireceğini veya sektör değiştirip bambaşka bir iş alanına yöneleceğini tabir eder. Görülen ayakkabı mest türü ise bu o kişinin hac yolculuğuna çıkacağını işaret ettiğinden bu çeşit ayakkabı görmek hayırlıdır. Yaz mevsiminde görülen ayakkabı ise yolculuğa işaret ederken, kış mevsiminde görülen ayakkabı geçim zorlukları yaşanacağı ve iş konusunda beklentilerin karşılıksız kalacağı şeklinde yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yeşil Ayakkabı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019