Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yemiş Görmek

Rüyada Yemiş Görmek

Rüyada yemiş görmek, kısmet olarak tabir edilir ve rüya sahibinin Allah’ın en güzel lütuflarına nail olma şerefine ereceğine, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, hayatının bereketli ve verimli olacağına tabir edilir. Kişi, hem maddi hem de manevi anlamda yaşanabilecek her türlü kolaylığı ve rahatlığı yaşayacak, yaşamı uzun, güzel ve hayırlı olacak demektir.

Rüyada Yemiş Yediğini Görmek

Rüyada yemiş yediğini görmek, olumlu ve güzel gelişmeler yaşamaya, başarılı ve mutlu olmaya, büyüklerin hayır duasını alacak kadar güzel ve makbul işler yapamaya delalet eder. Rüya sahibinin beklemediği anda hayatında beklenmedik güzellikler yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Yemiş Toplamak

Rüyada yemiş toplamak, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların çözüleceğine, çekilen acıların unutulacağına, güzel ve aydınlık günlerin geleceğine delalet eder. Rüya sahibi sabrının ve emeğinin karşılığını alacak ve istediği huzurlu hayata kavuşacak demektir.

Rüyada Yemiş Ağacı Görmek

Rüyada yemiş ağacı görmek, yüce gönüllü, cömert, özü sözü bir, makamı yüksek olmasına rağmen alçakgönüllü olmayı başarmış ve geldiği yeri unutmamış olgun bir insanın varlığına delalet eder. Kişi, geçmişte yaşadığı zor günleri hiç unutmayacak ve elinden geldiğince çevresindekilerden yardım elini esirgemeyecek demektir.

Rüyada Kuru Üzüm Görmek

Rüyada kuru üzüm görmek helal lokmaya ve makbul olan mala işaret eder. Rüya sahibinin çalışkanlığı ve dürüst oluşu sayesinde hayatı boyunca aşsız ve işsiz kalmayacağına, çalıştıkça da Allah’ın kendisine hep daha fazlasını nasip edeceğine işaret eder.

Rüyada Kaju Görmek

Rüyada kaju görmek, işinde gücünde olan büyük bir iş adamına ve ondan gelecek iyiliğe alamet eder. Zenginliğin gözünü ve vicdanını kör etmemiş, Allah yolunu ve hayır işlerini unutmamış, imanını yitirmemiş, iyi kalpli ve yardım sever bir kimsenin varlığına delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yemiş Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019