Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yemeni Görmek

Rüyada Yemeni Görmek

Rüyada yemeni görmek, kazanılan paranın helal olduğuna, çekilen sıkıntıların sona ereceğine ve başarıya ulaşmak için bir süre kanaat edilmesine işaret eder. Rüya sahibinin, endişelerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına ve çekilen çilelerin başarı ve mutluluk olarak geri döneceğine yorumlanır.  Ayrıca, en kısa zamanda karşılaşılacak hayırlı kısmete ve mutlu yuvaya delalet eder.

Rüyada Yemeni Takmak

Rüyada yemeni takmak, çıkılan yolda zor da olsa mutluluğa ulaşılacağına ve sorunsuz bir iş yaşamı ve güzel evlilik vererek bahtın yüzüne güleceğine ve sorunların teker teker ve hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada Yemeni Vermek

Rüyada yemeni vermek, ihtiyacı olan insanlara yardımcı olmaya, sorunlarının çözümü için destek olmaya ve borçlarını ödemeye işaret eder. Aynı zamanda, çok uzaklarda yol bekleyen sevgiliye mektup ya da haber göndermek anlamına gelir.

Rüyada Yemeni Oyalamak

Rüyada yemeni oyalamak, iş hayatında deneyim kazanmış birisinden yardım ve destek almaya ve yapılacak işin tüm adımlarını gözden geçirmeye delalet eder. Rüya sahibinin, sorunlarını tekrar tekrar düşünerek çare üretmeye ve çıkış yolu bulmaya çalışmasına yorumlanır.

Rüyada Kep Görmek

Rüyada kep görmek, aile hayatında ya da sosyal hayatta resmi bir kişiden ya da bir kurumdan yardım alınmasına ve ortaya çıkan sorunlar için çözüm istenmesine işaret eder.

Rüyada Sarık Görmek

Rüyada sarık görmek, rüya sahibinin, hayırlı kişilerle tanışıp işinde yükseleceğine, hal, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine yorulur.

Rüyada Altın Sarık Görmek

Rüyada altın sarık görmek, yapılan hatalardan ötürü toplumdaki saygınlığın yürütülmesine ve ömür boyu pişmanlık yaşanmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin, affedilmek için çok uğraşmasına rağmen artık çare olmadığına yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yemeni Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019