Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yemekhane Görmek

Rüyada Yemekhane Görmek

Rüyada yemekhane görmek, sıkıntılardan kurtulup rahat bir şekilde yaşamaya ve refah ve huzur içinde bir aile hayatı sürmeye delalet eder. İşlerde başarı sağlamaya, eğitim ve aile hayatında mutlu olmaya ve ters giden ne varsa düzeltilmeye çalışılacağına yorumlanır. Yoksul bir insan için para kazanmaya ve zengin olmaya işaret eder.

Rüyada Yemekhanede Yemek Yediğini Görmek

Rüyada yemekhanede yemek yediğini görmek, rüyayı gören kişinin büyük bir mirasa konacağına ancak mirasın bölüşülme aşamasında sorunlar yaşanmasına tatsızlıkların ve tartışmalarının çıkmasına ve büyük kırgınlıkların doğmasına neden olacağına işaret eder.

Rüyada Yemekhanede İftar Yemeği Yemek

Rüyada yemekhanede iftar yemeği yemek, yapılmış olan çalışmaların, işlerin ve projelerin artık meyvelerini vermeye başladıklarına yorumlanır.

Rüyada Yemekhanede Düğün Görmek

Rüyada yemekhanede düğün görmek, rüya sahibinin üzerindeki uğursuzluğun, korkuların ve endişelerin dağılmasına ve yapılacak çalışmalarda daha fazla cesaret göstermeye işaret eder. Aynı zamanda, güzel, mutlu ve huzurlu günlerin yakında olduğuna yorumlanır.

Rüyada Yemek Görmek

Rüyada yemek görmek, görülen yemeğin içeriğine bağlı olarak değişmekle birlikte genelde huzura, rahata ve mutluluğa delalet eder. Sebze yemeği yemek, hayırlı ve kısmetli bir işe girmeye yorulur. Bozulmuş yemek görmek, yalan dolan, üçkağıt ve hileyle elde edilmiş maldan hayır gelmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek, uzun yıllar yaşanacak mutlu, güzel ve huzurlu günlerin henüz başında olunduğuna ve çok güzel zamanlar geçirilip çok iyi yerlere gelineceğine ve parasal olarak küçük bir servet sahibi olarak yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Bulanık Suda Balık Avlamak

Rüyada bulanık suda avlamak, yaşanacak üzüntülere, kırgınlıklara ve sıkıntılara ve türlü sebeplerden ötürü istemeye istemeye günaha girileceğine de delalet edilir. Ayrıca, hile ve dolandırıcılık yapmaya da tabir edildi.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yemekhane Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019