Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yemek Yemek

Rüyada Yemek Yemek

Rüyada yemek yemek pek çok şekilde tabir edilir. Bir yemek tabağı içinde yemek yediğini gören kişi çok büyük hedefleri ve idealleri olmayan, para hırsına kapılmadan, kendi yağında kavrulup yaşamaya razı olan alçak gönüllü kişi anlamına gelir. Rüyada alın teri ile kazanılmamış, hak edilmemiş yemekten yemek kişinin mal, para ve rızık kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada bir kişinin kendisine yemek yedirdiğini gören rüya sahibi tevazu gösterebilen, hoş görülü, merhametli, anlayışlı, Allah yolunda hayır işleri yapan çok makbul kimsedir. Rüyada kişi eğer yemeğini sağ taraftan yiyorsa bu inancı güçlü ve dini vecibelerini hiç aksatmadan yapan bir kişi olduğu anlamına gelir. Rüyada kişi eğer yemeğini sol taraftan yiyorsa kendini ezen kişilere boyun eğmek zorunda kalıp, yenilgiyi kabul edeceği anlamına gelir.

Rüyada Mantar Yemek

Rüyada mantar yemek, hem sağlık sorununa hem şifa bulmaya işaret ederken aynı zamanda işlerinde yavaş ama emin adımlar atmaya delalet eder. Rüyasında mantar yediğini gören kişi çok hırslı ve kararlı olan ve kararlarından asla vazgeçmeyen biridir.

Rüyada Kabak Yemek

Rüyada kabak yemek çok hayırlı ve makbuldür. Kabak yiyen kişi Allah katında çok hayırlı kimsedir. Rüyasında kabak yediğini gören kişi bir hayır işi işleyecek demektir.

Rüyada Pırasa Yediğini Görmek

Rüyada pırasa yemek iyi değildir. Rüyasında pırasa yediğini gören kişi doğru yoldan şaşacak, hile ve fesat ile bir kazanç ya da mal elde edecek demektir.

Rüyada Meyve Yemek

Rüyada meyve yemek çok iyidir, hayırlı kısmetlere, mutluluk verici, güzel gelişmelere, sağlık ve şifaya, helal rızka işaret eder. Rüyada meyve ağacı görmek herkesin takdir edeceği, aynı zamanda çok sevineceği bir iş yaparak, toplumda büyük bir isim olacak demektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yemek Yemek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019