Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yemek Yedirmek

Rüyada Yemek Yedirmek

Rüyada yemek yedirmek, gönülden gelerek, hak yolunda güzel işler yapmaya, hayır duaları almaya, takdir edilmeye, sevilen ve sayılan kimse olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin malından ve parasından cömertçe başkaları için harcayacağına ve bunu ibadet sayacağına alamet eder. Yüzünü hak yoluna dönmeye ve adımlarını buna uygun atarak, doğru işler yapmaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin çevresindekilere hem maddi hem de manevi anlamda destek olduğu ile açıklanır.

Rüyada Birine Yemek Yedirmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında yemek yedirdiğini gördüğü kişinin bir konuda imdadına yetişeceğine ve onun derdine ilaç olacağına rivayet edilir. Kişi, kendisi için sevap olacak, karşısındaki için de şifa getirecek ve çok makbule geçecek bir iş yapacak demektir.

Rüyada Erkek Çocuğa Yemek Yedirmek

Rüya sahibinin aile içinden, yakın çevresinden ya da akrabalarından olan bir erkeğin kendisine ihtiyacı olacağına ve kendisine yardım etmesi için kapısını çalacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin çevresinde iyi kalpli ve eli bol kimse olarak tanındığına bu durumda da kapısı çalınan ilk kişi olduğuna yorulur.

Rüyada Ölüye Yemek Yedirmek

Rüyayı gören kişinin, uykusunda ölü olarak gördüğü kişinin borcunu üstleneceği ve onu iflasın eşiğinde döndüreceği ile tabir edilir. Rüya sahibi uykusunda ölü olarak gördüğü kişiye, bu sayede hiç kimsenin kolay kolay yapmayacağı bir iyilik yapacak ve o kimse de kendisine bir ömür boyu minnettar kalacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Yemek Yapıp Yedirmek

Rüya sahibinin kulluk görevi olarak aynı zamanda Allah’ın kendisine nasip ettiklerinin sadakasını vermesi amacıyla iyilik yolunda güzel ve büyük adımlar atacağına, yetim sevindireceğine ve düşkün kimselerin elinden tutacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin Allah’ın şanslı kulları arasında olduğunu düşündüğüne ve bunun için hep iyilik yaptığına yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yemek Yedirmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019