Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yemek Masası Görmek

Rüyada Yemek Masası Görmek

Rüyada yemek masası, masanın şekline ve üzerindekilerin çeşidine göre yorumlanır. Rüyasında üzeri yiyeceklerle dolu olan yemek masası kişinin kendisi ile birlikte ailesine de ulaşacak bereket ve nimetlerdir. Bu rüya en kısa zamanda özellikle maddi olan sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın bir habercisidir. Rüyasında üzerinde yemek olmayan ve az çeşitte yemek bulunan masa gören kimse ise elindeki malının bir kısmını kaybeder veya iş hayatında bir durgunluk yaşar.

Rüyada Ayağı Kırık Yemek Masası Görmek

Ayağı kırık yemek masası, aile fertleri arasında çıkacak huzursuzluk ve bazı tartışmalardır. Böyle bir masada yemek yiyen kişinin ailesi ile arası açılır ve birtakım sorunlar yaşar. Bazen de bu rüya bazı isteklerinizin gerçekleşip, bazılarının ise gerçekleşmeyeceğine işarettir.

Rüyada Yemek Masasında Oturan İnsanlar Görmek

Rüyasında bir yemek masası olduğunu ve orada bir gurup kalabalığın da bulunduğunu gören kimse bir ziyafete katılır. Bazı tabircilere göre ise bu rüya gerçek hayatta da böyle bir kalabalık arasında bulunmaya, düğün, nişan gibi bir organizasyona katılmaya veya evine birilerini davet etmeye işarettir.

Rüyada Yemek Masasında Yemek Yemek

Rüyasında yemek masasına oturup yemek yiyen kişi, maddi ve manevi her alanda kısmeti açılır, bolluk ve bereket ile geçecek bir döneme girer. Bu rüya gören kişi için hayırlıdır; özellikle masada yediği şeyler güzel ve iştah açıcı yemeklerse zenginliğin sembolüdür.

Rüyada Yemek Masasını Silmek

Rüyada yemek masasını silen kimse eski zenginliğini kaybeder veya malının bir kısmı elinden çıkar. Özellikle tüccarlar için bu rüya ticaret hayatında yaşanılacak başarısızlıklara; kişinin bazı konularda sıkıntı yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Örtüsüz Yemek Masası Görmek

Rüyasında örtüsü olmayan yemek masası gören kişi, geçim sıkıntısı yaşar ve eski zenginliğini kaybeder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yemek Masası Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019