Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yemek Almak

Rüyada Yemek Almak

Rüyada yemek almak, çeşitli şekillerde yorumlanır. Rüyanın genel durumu da göz önüne alınarak yorumlanmalıdır. Aç birinin rüyasında yemek alması, ihtiyacı olduğu anda yetişen önemli bir yardıma, borcu olan, geçim sıkıntısı yüzünden zor günler yaşayan birinin yemek alması ise rızkındaki zenginliğe alamet eder. Zengin birinin yemek aldığını görmesi mallarındaki artışa, daha fazla kazanç elde etmeye yorumlanırken, genç birinin yemek alması ise işe gireceğini, kendi hayatını kuracağını ve sorumluluklarının bilincine vararak, olgunlaşma sürecine gireceğini müjdeler. Ev kurmak, yuvasını huzurlu hale getirmek için çalışmanın da ifadesi olan rüya hayra ve kısmet açıklığına işarettir. Bolluk içinde yaşanan aile hayatına, yoksulların daha iyi koşullarda yaşamaya başlanmasına da tabir edilir.

Rüyada Bir Tas Yemek Almak

Bir tas yemek aldığını gören kişinin eli bollaşır ve borçlarından, yükümlülüklerinden kurtulur. Aşırı sorumluluğu olan, işleri nedeniyle kendisine ve sevdiklerine zaman ayıramayan kimselerin ailelerinden gelecek destek sayesinde rahat bir nefes alacaklarına da tabir edilir. Bir mirastan pay almak, bir şirkete ortak olmak veya hissedar olmak manasına da gelir. Yoksul bir insanın bu rüyayı görmesi, kendisine gelecek bir yardım sayesinde geçici de olsa sıkıntılarının hafifleyeceğini, hasta bir insan için hastalığının yavaş bir şekilde geçeceğini bildirir.

Rüyada Kazanla Yemek Almak

Zenginleşmek, var olan mallara yenisini eklemek, daha ferah bir yaşama kavuşmak anlamındadır. Helal rızık sahibi olan rüya sahibinin olumlu gelişmeler yaşayacağına, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına, hayırlı mala, haramdan uzak durmaya alamettir. İslami olarak Allah’tan istenenlerin gerçek olacağına, yoklukların, sıkıntıların sona ereceğine, helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına alamet eder.

Rüyada Yemek Almanın Psikolojik Yorumu

Aşırı beklenti içinde yaşayan kişilerin, istekleri karşılanmadığında yaşadıkları öfke ve hayal kırıklığının işaretidir. Kişisel ilişkilerin çıkarlar gözetilerek kurulduğunu, yüksek bir egoya sahip olunduğunu ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yemek Almak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019