Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yelek Görmek

Rüyada Yelek Görmek

Rüyada yelek görmek, iyi değildir. Sıkıntı, dert ve kahır çekmeye, uğursuz ve arsız kişilerle karşılaşmaya bu nedenle de hayatın tadının kaçmasına işaret eder. Kısmetin ve şansın kapanmasına, borçlanmaya, hastalanmaya, yerinden yurdundan olmaya ve mutsuzluğa tabir edilir. Rüyada yelek görmek, tüm iyiliklerin ve hayırların uzağında kalmaya, varlıktan değil yokluktan nasip almaya işaret eder.

Rüyada Yelek Giydiğini Görmek

Rüyada yelek görmek ne kadar uğursuzsa, yelek giydiğini görmek de bir o kadar uğurludur. Şans, kısmet, bereket ve gelir kapılarının açılmasına delalet eder. Rüya sahibinin sıkıntıdan, dertten ve sağlık sorunlarından solmuş yüzünün, yeniden gülmesine ve güller açmasına yorulur.

Rüyada Yelek Örmek

Rüyada yelek ördüğünü görmek, annesinin ve babasının elinin rüya sahibinin üzerinde olmasına, onların hayır duasını almasına bu sayede de her işinin gücünün rast giderek kendisine büyük şans ve iyilik getirmesine tabir edilir.

Rüyada Yelek Çıkarmak

Rüya sahibinin çok eğlenceli günler geçirmesine, denize girip, kumlarda uzanmasına yani stres atmasına ve bir süre korna ve telefon sesinden uzaklaşmasına, ruhunun güzelleşip huzur bulmasına işaret eder.

Rüyada Yelek Hediye Almak

Gerçek anlamıyla tabir edilir. Rüya sahibinin sevdiği bir kişiden güzel bir hediye alması anlamına gelir. Fakat bu hediye alışılmışın dışında bir hediye olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Yelek Giydirmek

Rüyada bir kimseye yelek giydirdiğini görmek, rüya sahibinin mutfak masrafından kısıp, yine de yarınları için birikim yapmasına işaret eder. Az da olsa damlaya damlaya göl olacak bir gelire sahip olup, kötü günler için onu yastık altında saklayacaktır.

Rüyada Yelek Kaybetmek

Rüya sahibinin bir iyilikten ve hayırdan mahrum olmasına işaret eder. Kişi alışmakta zorlanacağı bir durum ile karşı karşıya kalacak ama bununla yaşamayı öğrenecektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yelek Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019