Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yeğenini Görmek

Rüyada Yeğenini Görmek

Rüyada yeğenini görmek, mutluluk ve sevinç olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına, kurulu bir düzene sahip olacağına, hayatını ve işlerini yoluna koyacağına, isabetli girişimlerde bulunacağına ve kendisi için hayırlı olacak yatırımlar yapacağına delalet eder. Rüya sahibinin işine dört elle sarılacağına, bu sayede mesleğinde en yüksek noktalara geleceğine ve zaferler elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Yeğenini Ölmüş Görmek

Rüyayı gören kişinin yeğeninin çok iyi olduğu haberini alacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yeğeni ile geçireceği güzel günlere ve uzun yıllara rivayet edilir. Kişi, yeğeni ile yakın ilişkiler içerisinde olacak ve onu doyasıya yaşama fırsatı yakalayacak demektir.

Rüyada Yeğenini Hasta Görmek

Rüyanın tam aksine hayırlara yorulur ve rüyayı gören kişinin uykusunda gördüğü yeğenin hayatında herşeyin yolunda gittiğine, hiçbir sorunu olmadığına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun da yerinde olduğuna alamet eder.

Rüyada Yeğenini Ağlarken Görmek

Rüyayı gören kişinin yeğeninin çok mutlu olduğu haberini alacağına yorulur. Rüya sahibinin onunla gururlanacağı, sevincine ortak olacağı ve onun sayesinde kendini çok iyi hissedeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yeğenini Emzirdiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda emzirdiğini gördüğü yeğenine büyüklük yapacağına, onun her zaman başında olacağına, hataları, doğruları, günahları ve sevapları ile ona sahip çıkacağına ve her zaman arkasında duracağına işaret eder.

Rüyada Yeğenini Dövmek

Rüya sahibinin yeğeninin aldığı bir karar konusunda onu en fazla destekleyen kişi olacağına ve yeğeni için elinden gelen her türlü yardımı yapacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yeğeninin yapacağı bir işe ön ayak olacağına alamet eder.

Rüyada Yeğenini Sevmek

Rüyayı gören kişi kadınsa anaç olduğuna, erkekse babacan olduğuna ve herkese karşı iyi niyetle yaklaştığına yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yeğenini Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019