Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yatak Örtüsü Görmek

Rüyada Yatak Örtüsü Görmek

Rüyada yatak örtüsü görmek, hayırlıdır ve yaşamın başarılarla geçeceğine delalet eder. Vizyonu iyi, ufku geniş bir kimse ile tabir edilir. İş hayatında kazanılacak sayısız zafere işaret eder. Rüya sahibi fikirleri ve projeleri ile çalışma hayatının aranılan isimlerinden olacak, herkes onu kapmanın peşinde koşacak demektir. Rüyada yatak örtüsü görmek, ne istediğini bilen, ayakları yere basan hedefleri olan bir kimse ile yorumlanır.

Rüyada Yatak Örtüsü Hediye Almak

Rüyada yatak örtüsü hediye almak, hayırlı ve yeni bir iş teklifi almak anlamına gelir. Rüya sahibi, daha yüksek maaşa, daha fazla söz ve yetki sahibi olabileceği ve makamının yükseleceği bir teklif alacak ve cazip şartları sayesinde olumlu cevap verecek, sonrada kararından dolayı çok mutlu olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Yatak Örtüsü Dikmek

Rüyada yatak örtüsü dikmek, rüya sahibinin güzel günler yaşayacağına, yüzünün güleceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, hayallerinin de gerçek olacağına tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda kişinin muradının gerçekleşmesi ve karşısına hayırlı bir kişinin çıkması ile değerlendirilir.

Rüyada Temiz Yatak Örtüsü Görmek

Rüyada temiz ve mis gibi bir yatak örtüsü görmek, iyi dileklere ve temennilere, duaların kabul olmasına, kazancın artmasına işaret eder. Rüya sahibinin işinin ehli olacağına, bu sayede de işiyle büyük sükse ve ün yapacağına tabir edilir.

Rüyada Yeşil Yatak Örtüsü Görmek

Rüyada yeşil yatak örtüsü görmek, hayırlı bir evlilik yapmaya delalet eder. Rüya sahibi ömrünün sonuna kadar mutlu olacağı, doğacak çocuklarından yana yüzünün güleceği ve kendilerinden razı olacağı bir evlilik yapacaktır.

Rüyada Yatak Görmek

Rüyada yatak görmek, rüya sahibinin heyecanlı ve hareketli günler yaşayacağı anlamına gelir. Kişi gönlünün sahibi ile karşılaşacak demektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yatak Örtüsü Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019