Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yaşayan Birini Ölmüş Görmek

Rüyada Yaşayan Birini Ölmüş Görmek

Rüyada yaşayan birini ölmüş görmek, bazen evliliğe, bazen tövbeye, bazen de şan ve mevkinin yükselmesine işaret sayılır. Kimi zaman fakirlikten sonra gelen zenginliğe veya hayırlı ve ahlaklı uzun bir ömre de yorulmaktadır. Rüya sahibinin ölü olarak gördüğü kişinin ömrünü uzattığı, hastaysa iyileşeceği ve sağlığına kavuşacağı, yaşadığı problemlerini atlatacağı olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Yaşayan Akrabayı Ölmüş Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşayan yakın bir akrabasını ölmüş görmesi, uzun bir yoldan gelecek olan bereketli ve uzun kalacak bir misafire, sağlığına kavuşmaya, çektiği sıkıntılardan kurtulacağı ve rahat bir hayata kavuşacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Anneyi Ölmüş Görmek

Rüyada yaşayan anneyi ölmüş görmek, annenin sağlıklı, sıhhatli, uzun bir ömrü olacağına, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına, çocukları ile ilgili hayırlı haberler duyacağına yorumlanır.

Rüyada Kardeşini Ölü Görmek

Rüyada yaşayan kardeşinin öldüğünü gören kimse, kardeşinin uzun bir yolculuğa çıkacağına, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, evliliğinde mutlu olacağına,  evli ise hayırlı bir evlat sahibi olacağına ve evliliğinde yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Babanın Öldüğünü Görmek

Rüyada kişinin yaşayan babasının öldüğünü görmesi, büyük bir iş nedeni ile yaşanılacak bir pişmanlık ve kazancının bozulacağı anlamına gelir. Bazı tabirciler ise rüya sahibinin evinden bir nimet çıkacağına, sağlık ve sıhhatinin bozulacağına, hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Eşinin Öldüğünü Görmek  

Rüyada kocasının öldüğünü gören kadının, geçim sıkıntısı çekeceğine, fakirleşeceğine, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Rüyanın sahibi erkekse ve karısının öldüğünü gördüyse, hayırlı bir evlat sahibi olacağına, sevilen birinin geleceğine yorumlanır. Rüyada görülen yaşayan kadınının ölmesi,  güzel bir haber alınacağına, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine işarettir. Bazı tabirciler ise ölü görmeyi uzun süredir ayrı kalınan birine kavuşmak anlamına geldiği şeklinde yorumlar.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yaşayan Birini Ölmüş Görmek ile ilgili yorumlar

Elif: Rüyamda kayın validenin öldüğünü gördüm birde görümcemin eşini ölmüş gördüm bu ne anlama gelir

Orhan: Mrb ALLAH hayra cevirsin.benim annem cok hasta.rüyamda annem ölmüs 1 kac gün sonra mezara gidiyorum.ve annem benimle konusuyor.burası cok karanlık biraz aydınlat diyor bende biraz aydınlatıyorum.sonra benle baya konusuyor ben ölmedim falan diyor beni cıkar felan diyor.anlamı nedir bilen varsa söyler se sevinirim.tsk

Ali: Rüyamda kardeşimin oğlunun öldüğünü gördüm ne anlama geliyor

Rüyada Yaşayan Birini Ölmüş Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019