Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Yağmur Suyu İçmek

Rüyada Yağmur Suyu İçmek

Rüyada yağmur suyu içmek, hayırlara vesile olacak yolculuğu betimler ve aynı zamanda bereketle dolu geçecek günlerin habercisidir. Alın teri ile biriktirilmiş kazançlar sayesinde ev satın almak, maddi olanakların eskiye oranla düzelmesi anlamına gelirken, kişinin İslami koşullara uygun, mütevazı bir hayat sürdüğüne de işarettir. Yağmur suyu içen kişi hastalıklarından azat olur. Mahkumiyetlerin sona ereceğine, mahkemesi olanların lehlerinde açıklanan kararlarla rahat bir nefes alarak sevineceklerine alamet eder. Temiz yağmur suyu içmek haram karışmamış kazanca ve evlatlarından hayır görmeye, kirli yağmur suyu içmek ise yapılan işlere hile karışmasından ötürü kazancın eksileceğine, kişinin kendi dışında gelişen olaylara müdahale etmekte yetersiz kalacağına yorulur. Kepçeyle yağmur suyu içtiğini görmek kalabalık kişilere yemek vermek, yardımda bulunmak demektir. Bardaktan yağmur suyu içmek ise dünyalığını hazır etmiş kişilerin ömürlerini para sıkıntısına düşmeden tamamlayacaklarına ifade edilir.

Rüyada Yağmur Suyuyla Yıkanmak

Hayatın anlam kazanması ve manevi konularda tatmin olmak demekken, aynı zamanda haramdan uzak durmak adına hem kendisine dikkat eden, hem de evlatlarını bu şekilde yetiştiren kişilerin huzurlu bir hayata sahip olacaklarına yorumlanır. İslami olarak günahlarından arınmak, edilen tövbelerin kabul olunması gibi anlamları da vardır. Kişinin her konuda kısmetle dolu bir hayata sahip olacağının müjdesini de verir.

Rüyada Yağmur Suyuyla Abdest Almak

En makbul kullar arasına girileceğini, hem yaşayış, hem de davranış olarak Allah’ın hoşuna giden biri olarak sıkıntısız bir hayat sürdürüleceğini bildirir. Dini vecibelerin doğru şekilde yerine getirildiğinden emin olunması, Hac yolculuğu için hazırlık yapılması demektir. Dini bütün biri olarak kul hakkına girmeden yaşayan rüya sahibinin her türlü duasının kabul göreceğine delalettir.

Rüyada Yağmur Suyu İçmenin Psikolojik Yorumu

Sıkıntılar atlatan veya kendisini sıkışmış hisseden kişilerin yakın zamanda olumlu gelişmeler yaşayarak yeniden hayata dört elle sarılacak bir psikolojiye sahip olacaklarını ve ihtiyaç duydukları gücü maneviyatta bulduklarına yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Yağmur Suyu İçmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019