Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Uçan Böcek Görmek

Rüyada Uçan Böcek Görmek

Rüyada uçan böcek görmek, genellikle etrafta kişinin aleyhine dolaşan kötü sözleri temsil eder. Rüya sahibinin hem iş ortamında, hem de sosyal çevresinde kendisi hakkında konuşan arkadaşlar ve tanıdıkları olduğuna, bu kişilerin sözlerinden dolayı keder duyulacağına delalet eder. Uçan böcek bazı durumlarda ise kişinin düşünmeden söylediği bir söz veya yaptığı bir davranış nedeni ile çok sıkıntılı bir durum içine düşeceğine, ailesini veya sevdiği kimseleri de bu düşüncesiz davranışı nedeni ile çok zor bir durumda bırakacağına yorumlanır.

Rüyada Böcek Görmek

Görülen böceğe göre değişik yorumlanır. Böcek gören kişinin özellikle kişisel ilişkilerinde veya ikili diyaloglarında pek çok sorun ortaya çıkar. Böcek rüyaları çok fazla hayra yorulmaz ve rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntı, keder ve hastalıklara yorumlanır. Bekar kişiler için böcek görmek, hayırlı görünen ama kişi için son derece sakıncalı bir kısmetin varlığına ve yanlış seçimler nedeni ile kişinin çok mutsuz bir evlilik yapabileceğine delalettir. Ruhsal açıdan kişinin sürekli olarak endişe içinde kavrulacağı ve bir türlü huzur bulamayacağını da simgeler. Aksi yorumlar da mevcuttur ki bazı yorumcular böcek görmenin kişi için pozitif sonuçlanacak olaylar yaşanacağına alamet olduğunu söylerler.

Rüyada Vücudunda Böcek Görmek

Kişi rüyasında üzerinde böcek dolaştığını görüyorsa büyük bir fırsat anlamına gelir. Birden fazla böcek görüyorsa bu durumda kişinin iş yaşamında çok güzel maddi fırsatlar elde edeceği de tabir edilir. Eğer kişi hasta ise yavaş ama kesin bir şekilde iyilik bulacağı anlamına da gelir. Vücutta dolaşan böcek küçük ama çok müjdeli ve sevinç sebebi olacak güzel bir habere de yorumlanır.

Rüyada Uçan Böcek Görmenin Psikolojik Tabiri

Uçan böcek görmek kişinin sempatisini kazanan bir kimseye karşı farklı hisler beslediği, bu yüzden çok mutlu ve huzurlu olduğu, fakat o kimseye karşı hislerini açıklayamadığı için sürekli içine attığı anlamına gelir. Bastırılmış ve ifade edilmeyen duyguları sembolize eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Uçan Böcek Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019