Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Uçan Araba Görmek

Rüyada Uçan Araba Görmek

Rüyada uçan araba görmek, kişinin bugüne değin ortaya koyduğu işlerin ailesi tarafından yeterli destek görmediğine ve bu durumun rüya sahibini çok üzdüğünü gösterir. Israrlı bir şekilde hayallerin peşinde koşacak olan kişinin ayaklarının yere basmaması halinde sadece zaman değil, aynı zamanda bugüne değin biriktirdiği paraları da kaybedeceğine ve bu yüzden ailesiyle arasında var olan gerginliğin biraz daha tırmanacağına alamet eder. Çok fazla hayal kurmasının yanı sıra, gerçekleşmesi güç ideallere de sahip olduğu için hayal kırıklıkları karşısında çok zayıf düşecek olan kişilerin evliliklerinde de çatlaklar oluşacağını, eşinin ailesi tarafından da ikaz edilmesi ile gurur kırıcı konuşmalara şahit olmak zorunda kalacağını bildirir.

Rüyada Uçan Arabayla Gezdiğini Görmek

Çalışma hayatındaki beklentilerin suya düşeceğine ve sürekli bir başarısızlığın hasıl olacağını bildirir. Kişinin yaşadığı olumsuzluklar karşısında direnmek yerine daha da içine kapanık bir hal içine girmesinden ötürü biraz daha hayal dünyasına dalacağına ve işini kaybetme tehlikesi ile baş başa kalacağına yorumlanan rüya, maddi kazancın çok üzerinde ve hesap kitap yapılmadan harcanan paraların bir süre sonra suyunu çekerek kişiyi borçlarla karşı karşıya getireceğine de tabir edilir. İşini gerektiği kadar önemsemeyen kişilerin yakın gelecekte alacakları ikazlara da işarettir.

Rüyada Uçan Araba Almak

Maddiyatçı kişiler tarafından sömürülmek ve yetkilerini elden kaybetmek anlamına gelir. Kişinin itibarını sarsacak olaylar yaşayacağına ve tüm bu olanlara sadece kendi tutumu yüzünden katlanmak zorunda kalacağına, akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına alamet eder. İş hayatı için zor günlerin kapıda olduğuna, özel yaşamda da sıkıntıların yansıması yüzünden istenmeyen durumlar oluşacağına delalet eder.

Rüyada Uçan Araba Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayallerine sımsıkı sarılan ve gerçeklikten uzak kalarak kendisini daha huzurlu ve iyi hisseden kişilerin ruh hallerinin bir yansımasıdır. Uçan araba çocuksu bir kişiliğin ve sorumluluklardan uzak durmanın da sembolüdür.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Uçan Araba Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019