Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Uçağın Düşmesi

Rüyada Uçağın Düşmesi

Rüyada uçağın düşmesi, yaşanacak güzel bir olayın aslında kişi için hayırsız sonuçlara neden olacağını ve gözyaşı döküleceğini bildirir. Kötü haber almak ve aile içinde hayal kırıklıklarına neden olacak olayların gelişmesi olarak da yorumlanabilir. Rüya sahibinin aile içi çatışmalardan olumsuz etkilenerek, ruhsal açıdan bunalımlı bir döneme gireceği ve farklı arayışlara girmesi nedeni ile belirsiz bir hayata doğru sürükleneceğine de işaret eden rüya genel olarak belirsiz bir duruma ve içinden çıkılması zor problemlere sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Uçak Kazası Görmek

Uçak kazası gören kimseler, iş hayatları ile ilgili köklü bir değişikliğe giderler. Bu değişikliğin nedeni genellikle yaşanan üzücü bir olayın sonunda gerçekleşir. Kişinin başına gelen bir sıkıntıdan veya problemden ders alacağı ve hayatını yeniden inşa etmek zorunda kalacağı şeklinde de yorumlanan rüya, kişisel ilişkilerde yaşanacak ciddi çatışmaların, fikir ayrılıklarının ve kavgaların da işaretidir. İslami açıdan kişi için hayırlı olmayan bir durumun sona ereceğine ve çekilen sıkıntıların sonunda çok büyük bir ferahlığın geleceğine de tabir edilir.

Rüyada Uçak Kazasında Öldüğünü Görmek

Yeni kararlar alınacağına ve kişinin kendisindeki tüm olumsuz davranışları değiştirmek için mücadele edeceğine, ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına yorumlanır. Kendisini uçak kazasında ölmüş olarak gören kişi iş hayatında dibe vurduktan sonra yeniden eski gücüne kavuşur ve topladığı güç ile beraber çok daha büyük adımlar atar ve cesaret sahibi olur. Hasta kimselerin böyle bir rüya görmeleri de vefat edeceklerine alamettir.

Rüyada Uçağın Düşmesinin Psikolojik Tabiri

Uçak düşmesi gören kimseler, kendilerini sürekli kaygan bir zeminde hareket ederken düşünürler. Hayatlarında hiçbir şeyin güvenilir olmadığını, başlarına her an kötü bir olayın geleceğini düşünen, felaketlerden ve mutsuzluktan beslenen kimselerin simgesidir. Uçak düşmesi bazı durumlarda kişinin çok sevdiği yakınlarından birinin kaybından duyduğu endişeye de işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Uçağın Düşmesi ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019