Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tuvalet Yıkamak

Rüyada Tuvalet Yıkamak

Rüyada tuvalet yıkamak, bazen elden çıkacak mal ve paradır. Çünkü rüyada tuvalette görülen şeyler genellikle mal, mülk ve paraya yorulur. Bu nedenle rüyasında tuvaleti temizlediğini gören kimse bir takım mallarını kaybeder ve elinden para çıkar. Rüyada tuvalet yıkamak bazı yorumculara göre de helalinden kazanılacak temiz rızıktır. Bu rüyayı gören geçim sıkıntısı çekmez, çalışmalarından başarılı olur ve iş hayatında mutluluğu yakalar. Bu rüya zorlukla elde edilen mala, zenginliğe, çalışıp çabaladıktan sonra kazanılacak mala da yorulabilmektedir.

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada görülen tuvalet kişinin dünya hayatıdır; eğer tuvalet dar ve sıkıcı ise, dünya hayatında bazı geçim sıkıntıları hâsıl olur. Eğer görülen tuvalet geniş ve ferahsa, dünyanızın da rahat olacağına ferahlamaya ve bolluk, berekete işarettir. Rüyada görülen pis tuvalet birçok mal ve para kazanmadır. Rüyada tuvaleti temiz olarak görmek hem bu dünyada hem de ahirette rahata ve ferahlığa yorulur.

Rüyada Tuvaletin Taştığını Görmek

Rüyasında tuvaletteki necasetin taşıp her tarafı kapladığını gören kişi oldukça zengin olur. Bu rüya ele geçecek çokça para ve maldır. Bu rüyayı gören tüm maddi sıkıntılarından kurtulur. Herkesin imreneceği paraya, şan ve şöhrete kavuşur.

Rüyada Temiz Bir Tuvalet Görmek

Bazı yorumculara göre görülen tuvalet kişinin kendi eşidir. Eğer tuvaleti temiz ve ferah görürseniz, bu rüya bekarlar için ahlaklı ve temiz bir eşe, evliler içinde kendisine güvenilen, takva sahibi ve ahlaklı bir hanımı olduğuna işarettir.

Rüyada Pis Kokan Bir Tuvalet Görmek

Rüyada içinden pis kokular yayılan bir tuvalet, huyu kötü eşe delalettir. Bu pis kokuların her yere yayıldığını görmek rüya sahibi hakkında yapılacak dedikodudur. Rüyasında tuvaletin pis kokmadığını ya da hiç kokmadığını gören kişi ahlaklı ve iyi huylu bir eşe sahip olur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tuvalet Yıkamak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019