Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tuvalet Aramak

Rüyada Tuvalet Aramak

Rüyada tuvalet aramak, borç almak anlamına gelir ve maddi sorunlarını tek başına çözemeyen, problemlerine çare ararken yakınlarından destek alan kişilerin sıkıntılarını işaret eder. Tuvalet aradığını gören kişi yardım alacağı bir derdiyle baş etmek için uğraşır. Aile desteğinden yoksun kalanların psikolojik olarak kendilerini çaresiz hissettikleri bir dönemde yakın arkadaşlara başvurulacağını ve maddi destekle yeniden ayağa kalkabileceklerini alamet eder. Hane içinde gerçekleşen tartışmaların evdeki küçük çocukları olumsuz etkilediğine, özellikle evli kişilerin eşleri ile aralarındaki gerginlik yüzünden evlerinde huzur kalmadığına delalettir. Aynı zamanda evli erkeklerin eşlerinden gerekli desteği görmemeleri yüzünden, başka bayanlara karşı ilgi duymaya başladıklarını ve duygusal açıdan rahatlamak için yanlış yollara gireceklerini de tabir eder.

Rüyada Evde Tuvalet Arayıp Bulamamak

Rüyasında evde tuvalet arayıp bulamayan kişilerin huzurları kaçar ve eşleri ile aralarındaki sorunlar giderek çözülmez hale gelir. Anlayışsız bir eşe sahip olmak, aile içindeki her konunun dışarıya taşması ve başka kişilere alay konusu olmak anlamına geldiği gibi, kişinin itibarsızlaştırılması ve iş yerinde gözden düşmesi anlamına gelir. İş yaşamıyla özel hayatını birbirine karıştıran kişilerin giderek problemli bir çalışma hayatına sahip olmaları yüzünden yaşayacakları gerginliği de temsil eder.

Rüyada Boş Tuvalet Aramak

Girdiği tüm tuvaletlerin dolu olduğunu görüp boş tuvalet arayan kişiler, zamanında yanaşmadıkları fırsatlar yüzünden büyük pişmanlıklar yaşarlar ve geçmişe dönük yaşadıkları için bugünlerini değerlendiremezler. Bir anlık boşlukta yapılan hataların kişiye pahalıya patlayacağına, zevke aşırı düşkünlük gösteren rüya sahibinin maddi sorunlarının da büyüyerek borç almak zorunda kalacağına da delalettir.

Rüyada Tuvalet Aramanın Psikolojik Yorumu

Genelde uyku esnasında tuvaleti gelen ve çok sıkışan kimselerin rüyalarında tuvalet aramaları normaldir. Aynı zamanda rahatlama ihtiyacının, kişinin kendini sıkışmış ve bunalımlı hissediyor olmasının da sembolü olan rüya, borçlarından dolayı sorunlar yaşayanların çözüm arayışlarının da ifadesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tuvalet Aramak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019