Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Türk Kahvesi Yapmak

Rüyada Türk Kahvesi Yapmak

Rüyada Türk kahvesi yapmak, kişinin talihi açık bir hayata kavuşacağına yorumlanırken, rüyayı gören kişi bekarsa evleneceğine veya genç bir kız ise kısmetinin çıkacağına yorulur. Rüyasında Türk kahvesi pişiren kişi iyi gelire sahip bir eşe kavuşur ve kuracağı yuvada mutluluk egemen olur. Dileklerin geçekleşeceğine ve uzakta olan sevgiliye kavuşulacağına da yorumlanır. Rüyada kahve pişirmek kişinin tüm isteklerine ulaşması anlamına da gelir.

Rüyada Türk Kahvesi Görmek

Rüya sahibinin aşk hayatının istediği gibi şekilleneceğine ve bekar ise, gönlündeki kişi ile evleneceğine, mutlu bir beraberliğe işaret eder. Evli bir kimsenin rüyasında kahve görmesi ise, evliliğinde mutluluğun daim olacağına yorulur. Rüyada çok miktarda kahve görmek, kişinin duygusal açıdan ayran gönüllü bir kimse olduğuna delalettir.

Rüyada Türk Kahvesi Almak

Rüyasında kahve alan kişi, hayatına dair tüm kararları kendisi verir. Kimseye boyun eğmeyen ve inandığı doğruların peşinde giden kimse olduğunu gösterir. Rüyasında kahve alan kişi aynı zamanda duygusal bir meseleden dolayı yola çıkar ve iyi haberlerle döner.

Rüyada Türk Kahvesi İkram Etmek

Geçmişte kalan, unutulduğu düşünülen bir meselenin yeniden ortaya çıkacağına ve can sıkacağına yorumlanır. Aynı zamanda görüşülmeyen ve uzaklaşılmış bir kimsenin neden olacağı bir üzüntüye de işaret eder. Türk kahvesi ikram eden kişi, melankolik bir duruma girer ve hayal dünyasında yaşar.

Rüyada Köpüklü Türk Kahvesi Görmek

Köpüklü kahve görmek, rüya sahibi evli ise eşiyle arasında çıkacak büyük bir münakaşaya işarettir. Bekar bir kimsenin köpüklü kahve görmesi ise sevdiği kimse ile ayrılacağına yorulur. Yaşlı bir kimse böyle bir rüya görür ise, ailesinde oluşacak sıkıntılara delalettir. Bazı yorumlara göre ise, rüyasında köpüklü kahve pişiren kişi, karşılıksız büyük bir sevdaya tutulur, gün günden eriyeceği bir kara sevda yaşar. Aynı zamanda aşk acısı çekmeye de yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Türk Kahvesi Yapmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019