Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Türk Bayrağı Görmek

Rüyada Türk Bayrağı Görmek

Rüyada Türk bayrağı görmek, işinde olabildiğince başarılı olmaya, en yukarılara çıkmaya, ticarette ün salmaya ve kariyerinin zirvesine oturmaya rivayet edilir. Kişinin sarsılmaz bir makama oturacağına, işiyle nam salacağına ve bu sayede adının da herkes tarafından bilinir olacağına alamet eder. Rüya sahibinin kendini çok yönlü şekilde eğiteceğine ve maharetleri sayesinde herkesin dikkatini çekmeyi başararak, ön planda olacağına delalet eder.

Rüyada Türk Bayrağı Öpmek

Rüya sahibinin hayallerini gerçekleştirecek ve yaşadığı zorlukları atlatmasına yardımcı olacak yollara gireceğine, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine işaret eder.

Rüyada Türk Bayrağı Sarılı Tabut Görmek

Zafer elde etmeye, düşmanları ve rakipleri mağlubiyete uğratmaya ve böylece şöhret sahibi olmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin her zaman bir adım önde olacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine ve zor günlerin üstesinden gelmeyi bileceğine yorulur.

Rüyada Türk Bayrağı Asmak

Rüya sahibinin hedeflerine giden yolda hayır içinde olacağına, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına ve gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Türk Bayrağı Almak

Rüyayı gören kişinin toplumda itibarını arttıracak ve kendisi ile gurur duymasını sağlayacak atılımlar yapacağına ve bu işin sonunda amacına ulaşacağına alamet eder. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek ve başarısına başarı katacak işlerin altına imzasını atacağına rivayet edilir.

Rüyada Türk Bayrağı Giymek

Rüyayı gören kişinin yapacağı doğru atılımlar ve girişimler sayesinde adını dünyanın her yerine duyuracağına ve bu sayede gücünün de, inancının da çok daha artacağına delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Türk Bayrağı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019