Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tüp Patlaması Görmek

Rüyada Tüp Patlaması Görmek

Rüyada tüp patlaması görmek, uyarı mahiyetinde bir rüya olarak anlaşılmalıdır. Kişinin içinde bulunduğu şartların kendisine uygun olmadığı ve hem iş hayatına, hem de aile hayatına zarar gelecek gelişmelerle karşı karşıya kaldığına uyarıda bulunur. Kişinin önlem almasına işaret eden haberci bir rüyadır. Rüyada tüp patlaması tehlikeli ve sıkıntılı durumlara delalet eder.

Rüyada Tüp Yanması Görmek

Rüyada yanan bir tüp görmek, kişinin iş hayatı ile ilgili iyi bir döneme girdiğinin ve işlerinin de yolunda gideceğinin habercisidir. Yanan tüp gören kişinin hayatı her açıdan olumlu gelişmelerin yaşandığı, huzurlu bir döneme girer. Rüyada tüpün önce alev alıp sonra yandığını görmek ise ani gelişen sıkıntılı durumların hemen akabinde düzeleceğine ve her şeyin yoluna gireceğine yorumlanır.

Rüyada Tüp Görmek

Rüyada tüp görmek genellikle kişilerin iş hayatlarına yönelik tabirlere vesiledir. Rüyasında tüp gören kişi yeni bir işe girer, iş yerine kazancını artıracak yeni araç gereçler alır veya işi ile ilgili eksiklikleri gidererek çok daha iyi bir konuma gelir. Rüyada görülen tüp aynı zamanda kişinin tüm hayatının işine odaklandığını ve özel hayatına zaman ayırmadığını da gösterir. Aşırı çalışma sonucunda sağlık sıkıntılarının çıkacağına da işaret eder.

Rüyada Piknik Tüpü Görmek

Rüyasında piknik tüpü gören kişiler geçici olarak bir yere görevlendirilir ve yolculuğa çıkarlar. Rızık ile ilişkilendirilen piknik tüpü, kişinin gelirinin de artacağına yorumlanır. İçi hava ile dolu bir tüp ise bu durumda rüya sahibinin aşırı kibirli biri olduğuna yorumlanır.

Rüyada Tüpten Gaz Sızdığını Görmek

Bu rüya kişinin aile saadetinin güzel bir şekilde devam edeceğine yorulur. Eğer rüya sahibi, gaz sızan tüpü kendisi kapatır ise, bu durumda kısmetlerini de kapatacağı gibi, mutlu hayatını da kendi elleri ile kötü duruma sokup her şeyi alt üst edeceği anlamına gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tüp Patlaması Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019