Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tünel Görmek

Rüyada Tünel Görmek

Rüyada tünel görmek, belirsizliğin son bulmasına, karanlıktan aydınlığa çıkmaya yani kurtuluşa ermeye, huzura kavuşmaya, esenliğe ve ferahlığa tabir edilir. Uzun süren kötü günlerin artık sonunun geldiğine, kişinin hayatının düzene girmeye başlayacağına, her şeyin yolunda gideceğine, kazancın artacağına, işlerin de hafifleyeceğine işaret eder. Rüyada tünel görmek, rüyayı gören kişinin umutsuz olduğu ve yaşamdan elini çektiği bir anda çok hayırlı bir gelişme yaşayacağına ve bu olay sayesinde içine düştüğü buhrandan kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Tünele Girmek

Rüyada tünele girmek, rüya sahibinin kendisini zorlaması ve sıkması yani iradesini kontrol altına alması sayesinde önemli kazanımlar elde edeceğine ve bu işten karlı şekilde çıkacağına delalet eder.

Rüyada Tünelden Geçmek

Rüyada tünelden geçmek, zor günlerden geçmeye, sabretmeyi ve zorluklarla mücadele etmeyi öğrenmeye, daha güçlü olmaya ve sorunlar karşısında duygularını değil, düşüncelerini ve mantığını kullanmayı bilmeye işaret eder.

Rüyada Tünelde Yürümek

Rüyada tünelde yürümek rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşmesi için daha zaman olduğuve bir süre daha dişini sıkması gerektiği anlamına gelir.Bu rüya bazen de rüyayı gören kişini içine düştüğü zorlukla mücadele etmek için yeteri kadar gayret göstermediğine ama kurtuluşun sadece kendisi ile mümkün olacağına tabir edilir.

Rüyada Tünelde Sıkışmak

Rüyada tünelde sıkışmak, bazı kuşkulu düşüncelerin rüya sahibinin kafasını yiyip bitireceğine ve uzun süre onlardan kurtulamayacağına yorulur. Bu durum rüya sahibini bir hayli meşgul edecek demektir.

Rüyada Tünelde Koşmak

Rüyada tünelde koşmak, bir iş için yeniden girişimde bulunmak ve bunun heyecanını, telaşını yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibi bu kez başarmak için yemin edecek ve çok hırslanacaktır diye yorumlanır. Kişi, hedefe yoğunlaşacak ve zafer elde etmek için büyük gayret gösterecektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tünel Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019