Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tülbent Görmek

Rüyada Tülbent Görmek

Rüyada tülbent görmek, yüce gönüllü, rütbesi ve koltuğu yüksek, sırtı sağlam, nefis düşkünü olmayan, asil, ahlaklı, namuslu ve gururlu bir kimse ile tabir edilir. Bu kişinin tek kötü huyu kibirli olmasıdır diye yorumlanır. Bahsi geçen kişi gözü ve gönlü tok olan, sonradan görme olmayan, malından ve parasından sevdikleri için çekinmeden harcayan, yaptığı hayır işlerini gizli tutacak kadar tevazu sahibi olan kimsedir.

Rüyada Tülbent Bağlamak

Rüyada tülbent bağladığını gören kişi, çevresini dolduran kişilerin hangisinin sahici dost hangisinin de sahte dost olduğunun ayrımına varır. Kişi, bu sayede, kendisine zararı olmasa bile faydası da dokunmayacak ve sadece eteğine dolanıp duracak kişilerle arasına mesafe koyacak ve onlarla olan diyaloğunu bitirecek demektir.

Rüyada Tülbent Kesmek

Rüyada tülbent kesmek, rüya sahibinin bazı işlerinin planladığı doğrultuda yürümeyeceğine, aşama göstermeyeceğine ve iyi şekilde sonuçlanmayacağına işaret eder. Yani evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Tülbent Dağıtmak

Rüyada tülbent dağıtmak mutluluk verici, hayırlı haberler alınacağına delalet eder. Rüya sahibinin çok yakınlarından iyi haberler alıp, onların mutluluklarını paylaşmak için tebrik kutlaması yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Mavi Tülbent Görmek

Rüyada mavi tülbent görmek, sükûnete, dinginliğe ve huzura tabir edilir. Rüya sahibinin bir süre sessiz sedasız yaşayacağına ve bunun da kendisine çok iyi geleceğine, kafasını toplamasına yardımcı olacağına ve bu sayede de hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine yorulur.

Rüyada Tülbent Hediye Etmek

Rüya sahibinin rüyasında birine tülbent hediye ettiğini görmesi, hayatında olumlu ve güzel gelişmeler olacağına, kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine ya da çok güzel bir davet alıp dost meclisinde, arkadaşlarla keyifli sohbetler gerçekleştirip,  özlem gidereceğine işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tülbent Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019