Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tuğla Görmek

Rüyada Tuğla Görmek

Rüyada tuğla görmek, azimli ve çalışkan olmaya, kararlı ve temkinli adımlarla hareket etmeye, kazanç getireceğinden emin olunmadan bir işe girişmekten kaçınmaya, kendini sağlama alma düşüncesine ve var olan dünya mallarından daha fazlasına sahip olma arzusuna işaret eder. Güzel bir rüyadır, emeklerin ve hayallerin boşa çıkmayacağına, rüya sahibinin hayatından razı geleceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına tabir edilir.

Rüyada Tuğla Örmek

Rüyada tuğla örmek, incelik ve yetenek gösteren işlerde ehil olmaya ve herkes tarafından takdir toplayıp, övgü dolu sözler duymaya işaret eder. Rüya sahibi, daha ziyade sanat alanlarına ilgisi ve kabiliyeti olan kimsedir ve bu alanlardan birinde uzmanlaşarak büyük başarılar elde edecektir.

Rüyada Kiremit Görmek

Rüyada kiremit görmek ne yazık ki tuğla görmek gibi iyi değildir. Uğursuzluktur ve büyük belaların yaşanacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin yaşayacağı can ve mal kayıplarına tabir edilir. Kişi, yıkılacağı kadar kötü olaylarla karşılaşacak ve gözyaşı akıtacak demektir.

Rüyada Duvar Ördüğünü Görmek

Rüyada kiremitlerle duvar ördüğünü gören kişi, müjdeli bir haber alacak ve çok sevinecektir. Rüya sahibi sürpriz bir gelişme yaşayacak, tüm derdini ve kederini unutacak, neşesi, huzuru ve mutluluğu da yerine gelecektir. Çünkü rüyayı gören kimse bugünü büyük bir sabırla beklemiştir diye ifade edilir.

Rüyada Duvar Yıkılması

Rüyada, kişinin kiremitlerle ördüğü duvarın yıkıldığını görmesi, güç, kudret ve iman sahibi olmaya, güçlüklere karşı durabilmeye, sorunlara çözümler üretebilme kabiliyeti geliştirmeye ve bu sayede işlerin hafiflemesini sağlamaya işaret eder.

Rüyada Çimento Görmek

Rüyada çimento görmek, rüya sahibinin hayatıyla ilgili çok hayırlı ve güzel bir olayın yaşanacağına, bu olay sayesinde rüya sahibinin malının artacağına ve konfor içinde yaşayacağına yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tuğla Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019