Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Torun Görmek

Rüyada Torun Görmek

Rüyada torun görmek, çok hayırlı ve güzeldir. Rüya sahibinin hayatının mutluluk, varlık ve sağlık içinde geçeceğine, tüm sıkıntıları, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin ağız tadı, esenlik, rahatlık içinde ve dilediğince bir hayat yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada torun görmek sevinç duymaya, hayal kurmaya ve umut etmeye işaret eder.

Rüyada Torun Sevmek

Rüyada torun sevdiğini gören kişi güzel ve hayırlı işler yapıyor olması nedeni ile herkes tarafından takdir ve sevgi toplamayı başarmış kimse olarak tasvir edilir. Rüya sahibi, ailesi için gurur ve neşe kaynağıdır, anne babası kendisinden razıdır ve her zaman arkasından hayır duaları ediyorlardır diye yorumlanır.

Rüyada Torun Sahibi Olmak

Rüyasında bir torunu olduğunu gören kişi hem maddi hem de manevi anlamda hayır bulur. İçine sus serpecek, sönmüş ümitlerini yeşertecek, ertelediği işlerini yeniden planlama enerjisi ve isteği verecek güzel haberlere nail olur ve üzerindeki ölü toprağından, kafasındaki olumsuz düşüncelerden, yüreğindeki korkulardan da arınır.

Rüyada Torunun Kaybolduğunu Görmek

Rüya sahibinin torunu olsun olmasın, rüyasında sahip olduğu torununun kaybolduğunu görmesi uğursuzluktur. Melanetlerle karşılaşmaya, kaza ve belalara düşmeye, kötü insanlara rastlayıp onların şerrine uğramaya delalet eder. İşlerin bozulması nedeni ile hayatın ve düzenin de bozulması anlamına gelir.

Rüyada Dede Görmek

Rüyada dede görmek, rüya sahibinin aile içindeki asiliğine, başına buyruk davranışlarına, kimseye sormadan boyundan büyük işlere kalkışmasına bu nedenle de anne ve babasının çok üzülmesine neden olmasına tabir edilir.

Rüyada Dede Olmak

Rüyada dede olduğunu görmek çok hayırlıdır, sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmeye, her türlü mutluluğu tatmaya işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Torun Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019