Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Topluluk Görmek

Rüyada Topluluk Görmek

Rüyada topluluk görmek, pek de iyi değildir. Maddi ve manevi kayıplara, mutsuz olmaya, keyfin ve neşenin kaçmasına, rüya sahibinin eskisi gibi hayatından memnun olmadığına bu nedenle de yaşamdan zevk almadığına işaret eder. İnsanlar arasındaki husumete, anlaşmazlıklara, görüş ayrılılarına, kavgalara ve düşmanlıklara tabir edilir. Rüyada topluluk görmek, hayatın karışması, işlerin belirsizleşmesi ve uzun süre sürüncemede kalması anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşayacağı huzursuzluklara, sorunlara ve korkulara delalet eder.

Rüyada Topluluk Önünde Konuşma Yapmak

Rüyada topluluk önünde konuşma yaparak, insan kitlelerine seslenmek, rüya sahibinin açık yürekli ve açık sözlü kimse olduğuna, lafını söylemekten kendini alı koymadığına, içten pazarlıklı olmaktansa doğruları söyleyerek dışlanmaya razı geldiğine işaret eder. Duygu ve düşüncelerini açıkça paylaşan bir kişi ile tabir edilir.

Rüyada Kalabalık Topluluk Görmek

Rüyada birbirini tanımayan sadece eğlence amaçlı ve ortak bir şey için bir araya gelmiş kalabalık topluluk, insan yığınlarına, bunların sokakları, toplu taşıma araçlarını, kafeleri, barları, otelleri ve hastaneleri doldurmalarına yorumlanır.

Rüyada Meclis Görmek

Rüyada meclis görmek, ilim, irfan ve bilgi sahibi olup, insanları aydınlatmaya ve eğitmeye delalet eder. Rüya sahibi hayatını çevresindeki cahil, laftan anlamayan, dini öğrenmediği için bilinçsizce ibadet eden kişilere doğru yolu göstermeye adayacak, bundan büyük mutluluk ve huzur duyacak demektir.

Rüyada Meclise Girmek

Rüya sahibinin kendisini rüyada bilmediği ve daha önce hiç girmediği bir meclise girdiğini görmesi hacca gitmesine, Kâbe’ye ulaşıp, şeytan taşlamak sureti ile Allah’a kendini çok yakın hissetme şerefine ve mutluluğuna nail olması anlamına gelir.

Rüyada Kuran Meclisi Görmek

Rüyasında kendisini kuran meclisinde gören kişi, hayatı boyunca başarılı olacak ve zaferler kazanacaktır. İşindeki özverili çalışması sayesinde terfi alacağına işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Topluluk Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019