Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tokat Görmek

Rüyada Tokat Görmek

Rüyada tokat görmek, rüyayı gören kişinin, bir arkadaşını, bir akrabasını ya da bir ahbabını girdiği kötü yoldan geri döndürmeye, yanlış yapmasını engelleyemeye ve sorunlarıyla muhatap olmaya ve çare bulmaya delalet eder. Ayrıca, aile büyüğü olarak hata yapan kişiyi ailesine teslim etmek için de bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuk sırasında hayırlı durumlarla karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada Tokat Atmak

Rüyada tokat atan kişinin iş ve sosyal hayatında karşısına çıkacak sorunlarla başa çıkmasına tabir edilir.  Rüya sahibi tokat attığı zaman hayırlara vesile olacak işlerin yapılacağına delalet eder. Eğer tokat yiyen rüya sahibiyse, girdiği kötülük dolu yoldan tanıdıkları ve ahbapları sayesinde kurtulacak demektir.

Rüyada Birini Tokatlamak

Rüyada birini tokatladığını gören kişinin, uyarmak için bir tanıdığına, bir arkadaşına ve bir ahbabına yardım etmeye çalıştığına yorulur.

Rüyada Kendi Kendine Tokat Atmak

Rüyada kendi kendine tokat atmak, içinde bulunulan zor durumdan kendi bireysel çabasıyla kurtulmasına, hatadan dönmesine ve mutlu ve sevinçli bir sürprizin gerçekleşmesine yorulur.

Rüyada Tokalaşmak

Rüyada tokalaşmak, yeni tanışılan bir kişiye, yeni işlere ve yeni oluşumlara yani yenilik dolu bir dönem delalet eder. Rüyayı gören kişinin rahatsız olduğu, hoşlanmadığı ya da karşı çıktığı bir durumun ya da olayın, olduğu yerden uzaklaşmasına ve yapılan işler ve çalışmaların gidişatı ile ilgili ortaya çıkabilecek sorunlardan kurtulmaya ve yeni ve güzel olayların yaşanmasına işaret eder.

Rüyada El Sıkışmak

Rüyada el sıkışmak, tokalaşmakla eş anlamlıdır. Yeni arkadaşlarla tanışmak, yeni şeyler tanımak ve iş hayatında bu yenilikleri kullanmak anlamına gelir.

Rüyada El Çırpmak

Rüyada el çırpmak, yapılan işten kazanç sağlamaya ve destek verilen çalışmanın belirtilmesi ve duyurulmaya çalışılması amacına işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tokat Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019