Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tohum Görmek

Rüyada Tohum Görmek

Rüyada tohum görmek, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin belki de hayatının en güzel ve en mutlu döneminin yaşanacağı anlamına gelir. Duaların kabul olması, işlerin yoluna girmesi, varlığın ve kazancın artması, geçim sıkıntısının ve hastalıkların yok olması ile tabir edilir. Rüya sahibinin elini attığı her işte başarılı olacağına ve aile içinde huzuru yakalayacağına işaret eder. Zengin, rahat ve konforlu bir hayata yorulur.

Rüyada Tohum Ekmek

Rüyada tohum ektiğini gören kişi, ağız tadı ve keyif ile geçecek bir yaşam sürecek, çevresi kendisi için hayır getirecek kişilerle dolu olacak, ekmeği artacak, çalışmasının ve alın terinin karşılığını da mutlaka alacak demektir.

Rüyada Tohum Toplamak

Rüyada tohum toplamak, maddi değeri olan şeylere sahip olmaya, gelecek için yatırım yapmaya, sermaye biriktirmeye, ev ya da araba almaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin dünya malı edinmek için harcadığı emeğe yorulur.

Rüyada Tohum Almak

Rüyada tohum almak, hayallerin ve umutların boşa çıkmayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin canını dişine takarak çalıştığı işlerin kendisine şans ve uğur getireceğine, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Tohum Görmek

Rüyada yeşil tohum görmek, rüyayı gören kişinin karşısına kazancını arttırabileceği yeni yollar çıkacağı anlamına gelir. Bolluğun, bereketin ve verimin artacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Çimlenmiş Tohum Görmek

Rüyada çimlenmiş tohum görmek, rüya sahibinin çok özenerek ve emek vererek yaptığı işlerin yavaş yavaş meyvelerini toplama zamanın geldiğine delalet eder. Çok çalışmanın karşılığını almak şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Çiçek Tohumu Görmek

Rüyada çiçek tohumu gören kişi isteklerine kavuşacak demektir. Rüya sahibinin olmasını çok istediği ve bunun için adaklar adadığı bir isteğinin gerçekleşeceği ile tabir edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tohum Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019