Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Tohum Ekmek

Rüyada Tohum Ekmek

Rüyada tohum ekmek, birkaç şekilde yorumlanır. İlk olarak, boşa harcanan mala delalet eder. ikinci olarak, yapılan işlerde helal para ve mal kazanmaya, parasal olarak sorun yaşamamaya ve sanat dallarından biriyle ilgilenmeye yorulur. Üçüncü olarak da, aile içerisinde, bireylerin birbirleriyle hoş ve iyi bir şekilde geçinmelerine işaret eder.

Rüyada Sebze Fidesi Görmek

Rüyada sebze fidesi görmek, rüyayı gören kişinin, hanesinde ve işinde yaşanacak ve herkesi etkileyecek bolluk ve berekete delalet eder.  Yapılan işlerin kısmetli bir şekilde sonlandırılması ve gerekenden daha fazla para kazanmaya işarettir. Aynı zamanda, yeni başlangıçlar yapılacağına, her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına işaret eder.

Rüyada Fidan Görmek

Rüyada fidan görmek, aile hayatında dönüm noktası denebilecek bir karar almaya çocuk doğurmaya karar vermeye ve hayırlı haberlerin geleceğine yorulur.

Rüyada Fidan Dikmek

Rüyada fidan dikmek, evlat açısından çok şanslı olunduğuna, herkes tarafından sevilen biri olunduğuna ve kısmetin her yerde beklediğine ve iş hayatında çok üst mevkilere terfi gibi bir durum söz konusu olacaktır.

Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada ağaç görmek, sorunların son bulacağına ve yeni ve güzel günlerin tüm neşesiyle gelip evlere ve bahçelere dolacağına işaret eder.

Rüyada Ağaç Diktiğini Görmek

Rüyada ağaç diktiğini gören kişinin, rüya sahibinin aile efradıyla ilgili güzel ve hayırlı haberlerin geleceğine yorumlanır.

Rüyada Ağaç Kesmek

Rüyada ağaç kesmek, Allah katında büyük günahlardandır. Allah yolundan yani doğru yoldan sapmaya ve günahkar olmaya tabir olunur. Aynı zamanda, yapılan çalışmaların bereketli olduğuna ve rüyayı gören kişinin sağlığında büyük ve beklenmedik bir sorun çıkacağına ve tedavi aşaması sırasında da büyük sıkıntılarla geri dönülmez sonla karşılaşılacağına delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Tohum Ekmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019