Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Teneke Görmek

Rüyada Teneke Görmek

Rüyada teneke görmek, uzun zamandan beri hastalık çeken kimselerin yakın zaman içinde deva bulacağına, yakın zaman içinde eski sağlıklarına geri kavuşacaklarına, borçlu kişilerin işlerinin bozulmasından ötürü ödeyemedikleri borçlarını ödeyeceklerine, evsiz kalmış kişilerin yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde başlarını sokacak bir çatıya sahip olacaklarına, hasretlik çekenlerin kısa süre içinde sevdiklerine kavuşacaklarına ve darda kalmışların ferahlığa çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Teneke Yağ Görmek

Huzurlu ve güzel olaylar yaşanacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, zorlukların biteceğine, hayırlı ve kazançlı fırsatlar kazanılacağına, sorunların günden güne azalacağına ve büyük bir ferahlığa kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada Teneke Peynir Görmek

Büyük deneyim sahibi bir kişiyle tanışılması sayesinde iş hayatında çok farklı ve kazançlı bir döneme girileceğine, atılan adımlar sayesinde kaybedilen kazancın, mal ve mülkün telafi edileceğine, zor zamanların biteceğine, rahat edilecek bir projeye girileceğine ve hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine rivayet eder.

Rüyada Teneke Kutu Görmek

Kapalı kapılar ardında yapılan konuşmalar yüzünden işlerde zarar edileceğine, üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, umutların biteceğine ve çalışmalarda bazı kötü durumlar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Teneke Soba Görmek

Rahat ve huzur dolu günler geçirileceğine, sorunların biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, kazancın günden güne artacağına, gayrimenkul işine girileceğine, mutlu günler yaşanacağına, sevinileceğine ve huzurlu olunacağına tabir edilir.

Rüyada Teneke Sıvı Yağ Görmek

Zor zamanların biteceğine, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, mutlu olunacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine ve rahata erileceğine rivayet eder.

Rüyada Teneke Yüzük Görmek

Sıkıntıların ve üzüntü duyulacak durumların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Teneke Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019