Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Telefonda Konuşmak

Rüyada Telefonda Konuşmak

Rüyada telefonda konuşmak, rüyayı görene kişinin, çok sevdiği ve değer verdiği bir akrabası sayesinde bir işe gireceğine, bu işte çok çalışarak ve emek vererek çok iyi kademelere geleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarını aşacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi ve mutlu günler yaşanmasını sağlayacak hayırlı ve güzel haberler alacağına işaret eder.

 Rüyada Telefonda Konuştuğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, eş, dost ya da akrabalarından birinin önayak olması sayesinde bir işe gireceğine ya da birlikte çok büyük kazanç sağlayacak bir iş yapacaklarına, çok büyük paralar kazanacaklarına, yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük atılımlar yapacaklarına ve çok zengin olup huzur ve mutluluk içerisinde yaşayacaklarına tabir edilir.

 Rüyada Eski Sevgili İle Telefonda Konuşmak

Rüya sahibinin, çok uzak bir yerden bir haber beklediğine ve bu haberin en kısa zamanda gelip rüyayı gören kişinin, içindeki üzüntüyü ve stresi uzaklaştıracağına, sorunlarından ve dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacağına, uzun zamandan beri ödemekte güçlük çektiği borçlarını ödenmesini sağlayacağına ve aile hayatında yaşanan üzüntülerin yakın bir zamanda son bulacağına alamet eder.

Rüyada Ölü İle Telefonda Konuşmak

İş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçiren rüya sahibinin, çok hayırlı haberler alacağına, başındaki şanssızlıktan kurtulacağına ve çok büyük sorun yaratan borçların ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada Telefonda Konuşurken Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşayacağı sıkıntı ve sorunlardan kurtulması için aile bireylerinin ve dostlarının yardımcı olacağına, bu sayede sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine ve çok daha güzel günler göreceğine işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Telefonda Konuşmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019